19+, w mowym sezonie..

0
176

Dorosłe życie bohaterów serialu „19+” jest jak jazda na rollercoasterze. Nastolatkowie nieustannie muszą podejmować ważne decyzje i mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Już jesienią zobaczą Państwo nowe odcinki, a w nich kolejne perypetie przyjaciół. Czy uda się im zrealizować swoje ambitne, często zwariowane pomysły na życie? Czy paczka przetrwa trudne chwile? Zachęcamy do oglądania „19+” w poniedziałki od 4 września o godz. 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork) w ITVN.

Wspólna noc Irka i Eli wprowadzi zamęt w grupie przyjaciół. Zawiedziony i rozgoryczony Sebastian będzie musiał zmierzyć się ze zdradą ukochanej. Czy wybaczy jej i równocześnie daruje koledze? Natomiast w życiu zwariowanej Meli pojawi się dawny znajomy z liceum i nowa szansa na miłość. Może tym razem dziewczyna da się ponieść uczuciu? Z kolei Kasia i Rafał po rozwodzie rozpoczną nowe życie, każde na własny rachunek. Kasia postawi na karierę, Rafał na miłość, jednak ich ścieżki wciąż będą się przeplatać. Nad burzliwym związkiem Leny i Oskara po raz kolejny zawisną ciemne chmury. Przeszłość przypomni o sobie i w życiu chłopaka pojawi się przebojowa Sara, która stanie się prawdziwą konkurencją dla Leny. Oskar będzie musiał zdecydować czy wybiera szaleństwo, czy stabilizację u boku dotychczasowej dziewczyny. Jednak nie tylko ta para będzie borykała się z problemami…

Lucy, po trudach ciąży, przywita na świecie synka i, wydawałoby się, znajdzie spokój u boku idealnego Arka. Niestety, chłopak okaże się łakomym kąskiem dla zdeterminowanej Moniki. Czy małżeństwo wystawione na próbę przetrwa? Nowy sezon „19+” będzie pełen zaskakujących wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy nie popsują one relacji między przyjaciółmi? Przekonają się o tym Państwo, oglądając jesienne odcinki serialu. Zapraszamy!

 

Więcej informacji na www.itvn.pl

 

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: