Tydzień próby Na Wspólnej

0
174

Dziś dzień ostatecznej próby dla Kingi – jeśli Różalski nie przyjmie jej nowych propozycji na kampanię reklamową, jej firma padnie! Niestety, biznesmen jest totalnie rozczarowany – postanawia zerwać współpracę z agencją Brzozowskiej. Ona jednak nie odpuszcza – decyduje się na ryzykowny krok. Do czego będzie zdolna? O tym przekonają się Państwo w kolejnych odsłonach „Na Wspólnej”, na które zapraszamy od poniedziałku do czwartku 20 – 23 lutego o godzinie 20.05 (CST – Chicago) i 21.05 (EST – Nowy Jork).

Darek rano jedzie do pracy – jednak zamiast w sądzie, ląduje w łóżku Anety. Kiedy Olszewska dowiaduje się, że rozprawa ukochanego się nie odbyła, pyta go gdzie spędził poranek. Żbik odpowiada bezczelnie, że u kochanki. Następnego dnia Agnieszka budzi się pod drzwiami swojego mieszkania. Chłopak – udając troskliwego – wprowadza ją do środka. Dzwoni zdenerwowana Weronika – dlaczego nie ma jej w sądzie? Przecież dzisiaj rozprawa Roberta! Agnieszka nieporadnie zaczyna się zbierać – przed wyjściem Darek polewa jej alkohol… Olszewska przychodzi kompletnie pijana do kancelarii. Chce przeprosić Weronikę za skandal, który zrobiła w sądzie – ale nie jest w stanie sklecić zdania… Roztocka już wie – sprawy zaszły za daleko.

Tymczasem Ilona – zgodnie z obietnicą – poddaje się silnej chemioterapii. Przy jej łóżku czuwa Maks. Kolejny raz odtrącona Miśka nie wytrzymuje… Wkrótce Zdybickiej zaczynają wypadać włosy. Prosi Maksa, by do niej przyjechał. Brzozowski jest wstrząśnięty, gdy dowiaduje się, że ma Ilonie ogolić głowę! Po skończonym zabiegu przytula kobietę – tak ich zastaje zaglądająca do salki Miśka…

Z kolei Smolnemu śnią się koszmary, budzi się zlany potem – dzisiaj premiera „Hamleta”! Przed teatrem trwa protest obrońców moralności. Widząc roztrzęsionego Krzysztofa, dyrektor Rozwadowski w nietypowy sposób go uspokaja… Po przedstawieniu w internecie ukazują się entuzjastyczne recenzje premiery sztuki. Basia szczerze gratuluje mężowi. Czy to początek wielkiej kariery Smolnego?

Natomiast Ewa z Ostrowskim przychodzą na kolację do Igora i Elżbiety. Spięty ordynator ukradkiem zażywa jakieś tabletki. Już chwilę potem Ewa z zażenowaniem patrzy na bardzo nietypowe zachowanie swojego ukochanego… Następnego dnia przychodzi do kobiety – przeprasza, że zrobił jej wczoraj wstyd przed synem. Zrzuca wszystko na swoje przemęczenie. Hofferowa nie potrafi się długo gniewać, ale w pewnym momencie przyłapuje go na czymś podejrzanym! Czy w końcu dowie się całej prawdy? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Foto: Radek Orzeł,  TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: