Zapowiedź tygodnia Na Wspólnej

0
177

Elżbieta wyjeżdża do Irlandii. Marta próbuje ją przekonać, żeby została. Tymczasem Igor topi swe smutki w alkoholu. Odwiedza go Olaf – żeby wstrząsnąć Nowakiem mówi mu, że Ela jest w ciąży! Chłopak natychmiast trzeźwieje – pędzi na lotnisko. Czy zdąży zatrzymać ukochaną? O tym przekonają się Państwo, oglądając premierowe odcinki „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku 20 – 23 marca o godzinie 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork) w ITVN.

Dziś operacja Mani. Przestraszona dziewczynka rozmawia przez skype’a z tatą – marzy, żeby był  przy niej. Operacja bardzo się przedłuża – Żaneta szaleje z niepokoju, a Wojtek wsiada w samochód i jedzie do Berlina.  Czy zabieg się powiedzie?

Tymczasem Mikołaj przywozi całą rodzinę na działkę pod Warszawą – tu chce kupić dom za „jedyne” 700 tysięcy złotych. Nicole jest przerażona tak wysoką sumą. Honorata z Romanem w pierwszej chwili też próbują odwieść chłopaka od tej inwestycji – ich opór maleje, gdy poznają jego tajny plan… Następnego dnia Honorata oświadcza synowi i Nicole, żeby sprzedali jej mieszkanie, a pieniądze przeznaczyli na wymarzony dom. Podczas wizyty u developera dziewczyna odkrywa, że Leśniewski planuje  powiększenie rodziny!

Z kolei Maks zastaje u Zdybickiej notariusza – Ilona spisuje testament. Kobieta mówi zdenerwowanemu Brzozowskiemu, że musi to załatwić przed śmiercią. Maks odpowiada, że on ma jeszcze ważniejszą sprawę i w tym samym momencie oświadcza się Ilonie! Zszokowana Iza próbuje powstrzymać syna – niech nie działa pod wpływem emocji. Jednak ten pozostaje nieugięty… Wieczorem Iza postanawia odwiedzić Ilonę.

Natomiast Kinga oznajmia swojemu zespołowi, że Roma do nich wraca – na stanowisko copywriterki! Ludzie są oburzeni a Cypek wręcz podejrzewa, że Roma jest kochanką dyrektora. Nikt nie zna – wstydliwej dla Kingi – prawdy… Brzozowska dowiaduje się, że Roma rozmawia z ich najważniejszym klientem, Różalskim. Kiedy dociera na miejsce, dziewczyna – bez jej zgody –  przedstawia biznesmenowi własny pomysł na kampanię jego firmy. Zdegustowany infantylnością tego, co słyszy, Różalski wychodzi… Zdenerwowana Roma zarzuca Kindze brak wsparcia i grozi jej ujawnieniem ich wspólnej tajemnicy.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: