Na Wspólnej, nowy tydzień, nowe kłoopoty

0
117

 Włodek od samego rana robi w domu raban – nie może znaleźć swojego sprzętu wędkarskiego. Podczas kolejnej awantury Maria nie wytrzymuje i oznajmia, że je wyrzuciła! Pomiędzy Ziębami zaczyna się ogromny konflikt! Czy małżeństwo przetrwa kryzys? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 10 – 13 kwietnia o godzinie 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Joanna jest zła, że Zosia z dnia na dzień rzuciła pracę i zostawiła ich bez pomocy. Bogdan nie mówi ukochanej, dlaczego tak się stało. Berg znajduje adres Zosi i jedzie do niej. Na miejscu zastaje Krystynę, swoją kochankę sprzed lat. Czy kobieta potwierdzi, że dziewczyna jest jego córką?  Wkrótce podczas spaceru, objętych Bogdana i Zosię zauważa Franek. Młody Berg alarmuje brata – ich ojciec ma romans!

Z kolei Olaf przeżywa trudne początki w nowej pracy. Koledzy nie przyjmują go zbyt miło – traktują jak konkurenta. Jeden z nich, Witek, proponuje by Olaf zajął się od razu sprzedażą bardzo drogiego domu. Właścicielka biura – Aldona – pyta, czy powiedział Kubickiemu jaką pułapką jest ta nieruchomość… Marta pomaga Olafowi przygotować się do rozmowy z pierwszymi zainteresowanymi. Kubicki oczami wyobraźni widzi już swoją wielką prowizję. Czy wszystko pójdzie po jego myśli?

Tymczasem Danka dowiaduje się, że z powodu braku oskarżenia i dowodów policja zamknęła dochodzenie w sprawie gwałtu na Dorocie. Dla Zimińskiej sprawa wcale nie jest zakończona. Nauczycielka spotyka Olka przed szkołą – chłopak wulgarnie wyzywa dziewczynę! Kiedy podczas lekcji z Zimińską do wyzwisk przyłącza się cała klasa, Dorota nie wytrzymuje i wybiega zapłakana. Danka ją dogania i… w końcu dowiaduje się prawdy!

Natomiast Mikołaj i Nicole z dzieckiem wprowadzają się do Romana i Honoraty. Od razu interesuje się tym wścibski Muszko. Sąsiad postanawia przyłączyć się do wyprawy na plac budowy domu Leśniewskich. Przedstawiciel dewelopera robi na Zdzisławie bardzo złe wrażenie… Następnego dnia para dostaje kredyt na nowy dom. Podekscytowani Leśniewscy pędzą do biura sprzedaży. Na miejscu okazuje się, że siedziba dewelopera zniknęła… Na kolejne odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Foto: Radek Orzeł

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: