Miss Polonia Illinois USA

2
642

  Chicago, 1 lipca 2017 r. Ruszyła wielka prezentacja wszystkich finalistek konkursu Miss Polonia Illinois USA 2018. W każdy poniedziałek przez najbliższych kilka tygodni na stronie www.misspoloniaillinoisusa.com będzie można dokładniej przyjrzeć się finałowym kandydatkom do tego prestiżowego tytułu.

Gala finałowa odbędzie się 22 września w European Crystal Banquets. Miss Polonia oraz I Vice Miss Polonia Illinois 2018 wezmą udział w konkursie Miss Polonia USA, który odbędzie się w Nowym Jorku. 

Już w poniedziałek 3 lipca przybliżymy sylwetki kolejnych dwóch uczestniczek – Jessica Kranski oraz Olivia Celiński.

Jessica Kranski – 18 lat. Urodzona w USA, zamieszkała w Niles. Studentka Marguette University. W przyszłości chce powiązać pracę z podróżami.

Olivia Celiński – 18 lat, urodzona w Polsce, zamieszkała w Naperville. Studentka College of Dupage. Jej marzeniem jest zostać asystentem lekarza.

Wszystkie kandydatki zaprezentują się na zdjęciach wykonanych podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej przez Yaromira Młyńskiego oraz krótkich materiałach filmowych w Monitorze Polvision w każdy poniedziałek. Finałową dwunastkę będzie można obejrzeć w dedykowanych galeriach zdjęciowych na stronie:

www.misspoloniaillinoisusa.com

www.facebook.com/misspoloniaillinoisusa/

– www.facebook.com/Polskie.Radio.1030.1300/

www.polskieradio.com oraz www.polvision.com

Wszystkie uczestniczki podczas finałowej Gali powalczą także o tytuł Miss Foto, Miss Publiczności oraz Miss Internetu. Na Miss Internetu można będzie głosować na stronie www.misspoloniaillinoisusa.com.

Miss Polonia USA to najbardziej prestiżowy oraz najstarszy konkurs piękności Polek w USA. Organizowany jest od 27 lat w całych Stanach Zjednoczonych, gdzie jest konkursem w którym wyłaniane są najpiękniejsze Polki przebywające na emigracji za oceanem.

Organizatorem konkursu jest Event Promotions USA.

Główni Sponsorzy: Larch Millwork and Design oraz klinika Dr. Grzegorza Turowskiego New Horizons.

Sponsorzy konkursu: Medyczne Spa Sono Bella, Tiger Energy Drink, Keswick Jewelers, Star- Tech Glass, INC., Joanna Piątek Forum Mortgage Bancorp, Toyota of Naperville, Just Smile Family Dentistry oraz Boss Revolution.

Wyłącznym partnerem medialnym konkursu jest Polskie Radio 104.7 FM & 107.1 FM oraz WNVR 1030AM & WRDZ 1300AM oraz Telewizja Polvision.

2 Komentarze

  1. Patriotyczna Polonia powinna domagać się wyjasnienia, czy kandydatki wystarczająco gorąco popierają prezesa Kzczyńskiego. Mnie jako osobie gorszego sortu to wszystko jedno. Jednak dla patriotycznej, jebniętej Polonii nie powinno to być obojetne.

  2. Patrzac na liste sponsorow i ,jak na razie,na dwie fizjonomie cienko widze “tyn iwent”.
    A czy z Ciemnogrodu wolskiego zaden byznes nie zasili “tacy”?
    Skoro zem ty wdepnal;widzialem plakaty na ulicy “Lecha Kaczynskiego” o majacej wizytowac swoich szurnietych pisdzielcow indywiduum z tzw.sejmu pt.Pawlowicz ksywa “Zarlok”.
    Byla czy nie byla,wie ktos? Jezeli tak to dziwie sie,ze PfP przemilczau odwiedziny.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: