550 lat polskiego parlamentaryzmu

0
191

Patrząc okiem satyryka rzeczywiście polski parlamentaryzm choć ma tak długą tradycję, to już 550 lat. Mimo takiej tradycji  przeżywa on ciężkie chwile. Budynek parlamentu otoczony został zasiekami , wejść do budynku bardzo trudno. W sejmie trwa rewolucja niepełnosprawnych, grupy ludzi walczących o swoją godność. Jak to jest, że w kraju tak genialnego rządu, który tak uszczelnił system podatkowy, kasa płynie do skarbu państwa jak należy, nie ma głupich pięciu stów dla niepełnosprawnych! Jak to możliwe! W państwie, gdzie budżet jest w tak znakomitej kondycji!

A w ogóle po co ten Sejm! straż marszałkowska uzyskała nowe uprawnienia, jak jej się ktoś przestanie się podobać to może strzelać! Po co Sejm skoro i tak decyzje zapadają na Nowogrodzkiej, a obecnie w szpitalu!

A swoją drogą pod tym Sejmem ciągle coś się dzieje, trwają manifestacje solidarnościowe z niepełnosprawnymi.  Ludzie wyrażają dla nich poparcie.

Posłuchajmy co na temat pięknej rocznicy polskiego parlamentaryzmu ma do powiedzenia Klaudia Jachira, oskarżana przez reżim PiS!

Foto: Wolnosc24.pl

Wideo: @Klaudia Jachira

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: