Friday , 26 May 2017

Home » Home » Opinie » Afera w PKP dotyczy najwyższych kręgów w PiS

Afera w PKP dotyczy najwyższych kręgów w PiS

March 20, 2017 9:41 am by: Category: Opinie 3 Comments A+ / A-

Media donoszą o coraz to nowych szczegółach dotyczących złodziejstwa PiS. Afera w PKP zatacza coraz szersze kręgi, dotyczy polityków PiS, z pierwszych stron gazet. Mamy w niej styk biznesu i polityki oraz zupełnie niezrozumiałe decyzje dotyczące rozstrzygania przetargów, wskazujące na możliwość korupcji na szczytach władzy.  Ceny usług wzięte zostały z kosmosu, zamówienia państwowe wygrywają spółki ,zakładane natychmiast, po pozytywnym rozstrzygnięciu przetargu.

W aferę zamieszani są ludzie, zajmujący się ochroną bezpieczeństwa, a więc szef BOR i szef Agencji Wywiadu, Przebieg Afery to gotowy scenariusz na film „Układ zamknięty 2”.

Przypomnijmy, że chodzi o aferę związaną z ochroną dworców kolejowych, w trakcie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. PiS choć zdymisjonował szefa BOR i szefa Agencji Wywiadu, zamiata aferę pod dywan. Wyjaśnić należy także rolę ówczesnego szefa Klubu Parlamentarnego PiS Mariusza Błaszczaka.

Dzisiaj wiemy juże, że ceny usług za ochronę dworców w trakcie Światowych Dni Młodzieży, powierzone spółce, bez żadnego doświadczenia, ceny zostały zawyżono o 300%. Media donoszą, iż spółka założona została po rozstrzygnięciu przetargu. Właścicielem spółki była córka osoby, która była wcześniej główną księgową PiS. Musiała blisko współpracować z Mariuszem Błaszczakiem, który wówczas był szefem Klubu Parlamentarnego PiS.

Rola Błaszczaka w aferze musi zostać wyjaśniona. Polacy mają prawo wiedzieć, jaką rolę w tej aferze odegrali ludzie z pierwszych stron gazet, politycy PiS.

Może afera ta powoduje, że PiS zaczyna tracić poparcie, o czym świadczy dzisiejszy sondaż „Rzeczpospolitej”. Pani premier powinna Sejmowi złożyć informację na ten temat parlamentowi. Czy będzie miała na tyle odwagi?

Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji polityków PO poświęconej tej aferze.

Foto: Sfora.pl

Wideo: platformawideo/Youtube.com

Komentarzy (3)

 • User

  Czy ludzie PiS potrafią coś zrobić uczciwie? Chociaż jedną rzecz.

 • filozof

  uczciwie rozliczą przekręty po psl
  mam nadzieję, że następcy pis uczciwie rozliczą przekręty pis

  …i tylko ludzi żal..

 • Gośćsolidaruch

  Komunisci i ZLODZIEJE najwieksi w historii Polski od Telegrafu do SKOKow.Przejeli nam kraj, glownie holota zza Buga o ubeckich korzeniach jak Kaczynscy.

Dodaj Komentarz

scroll to top
stat4u

site keywords: opinie chicago, wydarzenia chicago, fakty chicago, wiadomosci chicago, polonia chicago