Ależ to będzie dramatyczny tydzień Na Wspólnej

0
153

Marta odkrywa, że Elżbieta jest w ciąży! Konarska próbuje przekonać przyjaciółkę, żeby powiedziała Igorowi o dziecku. Niespodziewanie Nowak wpada do mieszkania Marty i błaga ukochaną o rozmowę. Czy Elżbieta da mu szansę? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy od poniedziałku do czwartku 6 – 9 marca o godzinie 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Weronika boi się o życie swoich dzieci. Sławek uspokaja ją, że domu pilnuje policja. Mężczyzna planuje bezpiecznie przywieźć do prokuratury jedynego świadka mogącego obronić Roberta – dziewczynę Aleksa. Dziedzic liczy na to, że Denirowski – wiedząc o tym – wykona fałszywy ruch…  Ten, gdy tylko dowiaduje się o nowym świadku, nachodzi Weronikę i zaczyna ją zastraszać!

Wkrótce Robert zostaje wypuszczony na wolność. Oboje są naprawdę szczęśliwi. W kancelarii czeka jednak Roztocką przykra niespodzianka – oskarżyciel Tadeusiaka zarzuca, że jej prowokacja była zbyt ryzykowna i stwarzała poważne zagrożenie dla życia świadka!

Tymczasem Maks odbiera ze szpitala Zdybicką. Kobieta jest bardzo szczęśliwa – wreszcie może być z dzieckiem. Z Maksem również nie unika bliskości… Nocą sielanka zamienia się w dramat – Ilona rozpaczliwie wzywa Brzozowskiego, błagając o ratunek.

Następnego dnia lekarze przetaczają Ilonie krew. Twierdzą, że krwotoki nie powinny się już powtórzyć. Jednak wyniki badania są bardzo złe. Maks jest załamany – przegrywają wyścig z nowotworem.  Zdybicka, płacząc, żegna się ze swoim synkiem…

Z chorobą zmaga się także Mania. Do jej operacji pozostało zaledwie kilka dni, a Szulcom brakuje aż 60 tysięcy złotych. Wojtek nagrywa apel do internautów – Żaneta jednak boi się, że nie uda im się zebrać wszystkich pieniędzy.  Niespodziewanie Szulcowa otrzymuje przesyłkę z brakującą kwotą. Kto jest tajemniczym darczyńcą? Odpowiedź poznają Państwo, oglądając „Na Wspólnej” w ITVN. Zapraszamy!

Foto: Radek Orzeł, TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: