Będzie się działo Na Wspólnej

0
210

Dudkowie dowiadują się, że nie otrzymają ubezpieczenia za spalony dom. Iza jest załamana. Nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do niej Zdybicka – proponuje pracę w swojej firmie. Brzozowska nie wie, co zrobić. Czy ma pracować u kobiety, która kiedyś zniszczyła jej firmę? Na premierowe odsłony „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 7 – 10 sierpnia o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Dziś Włodek startuje w „Milionerach”. W studiu towarzyszyć mu będą Maria i Monika. Zięba jest bardzo zdenerwowany – przed samym wejściem na scenę chce się wycofać. W końcu jednak daje się namówić na występ. Stremowany mężczyzna siada naprzeciwko Huberta Urbańskiego, a cała Wspólna przed telewizorami.

Tymczasem Zuza stara się dowiedzieć od Tosi, dlaczego uciekła od Kornackich. Dziewczynka twierdzi, że macocha bardzo źle ją traktuje. Błaga Zuzę o pomoc. Przejęta Hofferowa uważa, że Tosia powinna przenieść się do nich. Tymczasem w szpitalu umiera pacjent Kamila. O tę śmierć Hoffer oskarża doktora Jańca, ulubieńca Kolendy.

Z kolei Roman pomaga Ksaweremu w przygotowaniu pracy na temat historii ich rodziny. Razem z Honoratą przeglądają stare pamiątki. Mężczyzna przypadkiem znajduje list do swojego ojca od jakiejś kobiety z Ukrainy z dołączonym zdjęciem dziecka. Wnioskuje, że to kochanka ojca, z którą miał syna o imieniu Antoni. Czyżby Roman miał brata, o którym nie wie?

Wkrótce Hoffer postanawia odwiedzić stryja z Ostrowca. Ten potwierdza, że ojciec Hoffera miał romans z jakąś Ukrainką. Radzi jednak, żeby odpuścić i nie szukać brata. W końcu minęło już tyle lat. Czy  Roman zostawi tę sprawę? O tym przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki „Na Wspólnej” w ITVN.

Foto: TVN

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: