Będzie się działo Na Wspólnej

0
202

Igor radzi się Kamila jak pomóc Elżbiecie, która nie potrafi pogodzić się z tym, że nigdy nie urodzi dziecka. Hoffer sugeruje wspólny wyjazd Nowaka z ukochaną. Elżbieta jednak tę propozycję odrzuca – ma inny plan, który wprawi Igora w osłupienie! Na zaskakujące odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 8 – 11 maja o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Cała rodzina Bergów przygotowuje się do uroczystego obiadu, podczas którego chcą przywitać „nową” córkę Bogdana, Zosię. W momencie, kiedy dziewczyna przychodzi wraz z matką, Franek dostaje przesyłkę z wynikami testów… Następnego dnia przerażona Krystyna zjawia się rano u Bergów – Zosia nie wróciła na noc do domu! Od wczoraj nie ma z nią kontaktu. Bogdan stara się pocieszyć byłą kochankę i oferuje pomoc w znalezieniu dziewczynki.

Tymczasem dyrektor błaga Kingę, żeby wróciła do kampanii dla Różalskiego – tylko wtedy jest szansa, że biznesmen nie zerwie z nimi współpracy. Brzozowska ulega prośbom – spotyka się z Różalskim. Niespodziewanie, ten proponuje jej pracę w swojej firmie. Czy Kinga zdecyduje się odejść z agencji?

Z kolei Ostrowski jest mocno rozdrażniony – to syndrom odstawienia psychotropów. Na dodatek, w szpitalu dyrektor Kolenda zwołuje zebranie, na którym komunikuje ograniczenie droższych zabiegów i cięcia kadrowe. Ordynator wpada w furię – krzyczy, że się na to nie zgadza i rzuca dokumentami! Wkrótce dyrektor Kolenda przychodzi do szpitala w towarzystwie prawnika. Oskarża Ostrowskiego o napaść słowną i fizyczną podczas wczorajszego zebrania. Następnie zawiesza go w czynnościach ordynatora…

Natomiast Norbert nie może przestać myśleć o Agacie. Bruno próbuje go otrzeźwić – przecież dziewczyna chodzi ze Staszkiem – swoim instruktorem judo! W odpowiedzi Norbert zapisuje się na treningi do grupy Agaty. Czy ten ruch pomoże mu w zdobyciu ukochanej? O tym przekonają się Państwo, oglądając „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Foto: radek Orzeł, TVN

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: