„Belle Epoque” – 2

0
151

W lesie w pobliżu jednej z podkrakowskich wsi zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. W wizji lokalnej na miejscu oprócz komisarza Jelinka uczestniczy także Jan, który stał się już częścią wydziału policyjnego. Wstępne oględziny wskazują na to, że dziewczyna została zamordowana kilka miesięcy temu. Czy uda się namierzyć mordercę? Na drugi odcinek serialu „Belle Epoque” zapraszamy w środę 22 lutego o godzinie 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork) do ITVN.

Edigey-Korycki znajduje przy zwłokach fragment charakterystycznego naszyjnika, a jedna z wiejskich kobiet podsuwa mu trop, kim mogła być ofiara. Jan typuje pierwszego podejrzanego, ale komisarz Jelinek ma inny pogląd na sprawę. Szef galicyjskiej policji podejrzewa, że doszło do mordu rytualnego na tle religijnym.

Jan wybiera się z Henrykiem do teatru. Ku swojemu zaskoczeniu, spotyka tam Konstancję oraz jej przyjaciółkę Misię. Pomimo pozornej niechęci Morawieckiej wszystko wskazuje na to, że uczucie, które łączyło ją z Janem, nie wygasło. To spotkanie dawnych kochanków wywołuje duży niepokój u Misi, która ewidentnie nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy.

Edigey-Korycki spędza wolne chwile z prostytutką Milą. To właśnie ona przekazuje mu zaskakujące informacje na temat jego wielkiej miłości – Misia i Konstancja od wielu lat pozostają w relacji i obie nie stronią od erotycznych ekscesów!

W hotelu, w którym mieszka Jan, dziwny mężczyzna przekazuje mu niezwykle interesującą wiadomość – być może Edigey-Korycki obwinia się o śmierć kogoś, kogo nie zabił. Kim jest tajemniczy nieznajomy? Co wie o śmierci Lucjana? Zapraszamy do ITVN!

Foto: Mirosław Sosnowski TVN

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIALY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: