„Belle Epoque” – zapowiedź 3 odcinka

0
177

W ubogiej dzielnicy Krakowa, na Kleparzu, dochodzi do pożaru, w wyniku którego prawie całkowitemu spaleniu ulega drewniany dom. Gdy śledczy wracają na miejsce zdarzenia, w zgliszczach odkrywają  grób niemowlaków! Sprawa zaczyna przybierać bardzo niepokojące oblicze… Na kolejny odcinek serialu „Belle Epoque” zapraszamy w środę 1 marca o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Podczas akcji strażackiej z płonącego budynku udaje się wydobyć martwą kobietę. W trakcie wizji lokalnej przeprowadzonej na pogorzelisku, Jan znajduje dziwną buteleczkę. Okazuje się, że był to chloroform. Rodzeństwo Skarżyńskich przeprowadza sekcję zwłok – jej wyniki wskazują, że kobieta ma pękniętą czaszkę i kilka miesięcy wcześniej urodziła dziecko.

Weronika znajduje przy ofierze także fragment nadpalonego dokumentu. Za pomocą chemicznych odczynników udaje się jej odczytać kluczowe informacje. Zmarła nazywała się Marcelina Ilnicka i pół roku wcześniej urodziła córeczkę Ewę. Jan podejrzewa, że mogło dojść do zabójstwa. Dochodzenie zaczyna zataczać coraz szersze kręgi…

Tymczasem Edigey-Korycki wciąż myśli o tym, czego dowiedział się o swojej dawnej ukochanej. Z ukrycia obserwuje dom Konstancji i zauważa jej bliską relację z Misią. W życiu Jana ponownie pojawia się tajemniczy mężczyzna, który tym razem zaprasza go do swojego antykwariatu. Ku ogromnemu zaskoczeniu Jana, antykwariusz posiada broń, której przed laty używali w pojedynku z Lucjanem. Edigey-Korycki dowiaduje się zaskakujących informacji, które stawiają pod znakiem zapytania dotychczasową wersję wydarzeń. Wkrótce nieoczekiwanie Konstancja odwiedza Jana… Zachęcamy do śledzenia premierowych odcinków „Belle Epoque” tylko w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: