Biała róża została symbolem nienawiści

1
1039

Grupa osób z kierownictwa PiS, biorąca udział w tak zwanych miesięcznicach smoleńskich, od wielu lat uprawia politykę nienawiści. Każdego miesiąca herszt bandy, Jarosław Kaczyński, w trakcie smoleńskiej miesięcznicy rzuca, w kierunku politycznych konkurentów, bezpodstawne, najcięższe oskarżenia: zdrady ideałów i przyjaciół. „Zostali zdradzeni o świecie” – słyszymy.

Herszt sekty smoleńskiej jak zwykle bełkotał, wczoraj, że jesteśmy bliżsi wyjaśnienia prawdy o katastrofie, w której zginął brat, szefa sekty.  A ja myślałem, że był wybuch termobaryczny, że komisja „szalonego Antoniego” już wyjaśniła. Prezes jednak dalej wyjaśnia, bo jemu wcale nie zależy na wyjaśnienieniu, dawno już wyjaśnionej katastrofy.  On potrzebuje paliwa do oskarżania swoich politycznych konkurentów, potrzebuje trzymać w napięciu żelaznych swoich zwolenników, że oto już, tuż, tuż, Antoni wyjaśni co się stało. Jesteśmy blisko, bardzo blisko.

Dlatego miejsce na miesięcznice zarezerwowano do 2020 roku. Szef smoleńskiej sekty, już przygarbiony, ledwo słyszalnym głosem będzie skrzeczał, że jesteśmy już blisko prawdy. Już tuż, tuż, jeszcze kilka tabletek, trochę syropu i poznamy upragnioną prawdę.

Ktoś z boku obserwujący ten cyrk, puknie się w czoło.  Ów gest zauważy Beata Szydło. Na konferencji prasowej zapyta:

– W jakim kraju chcemy żyć? Cóż za nienawiść! Czy chcemy żyć w kraju nienawiści, jak można przeszkadzać ludziom, którzy idą w marszu modlitewnym. Przez PiS każdy nie popadający w smoleńską paranoję, zostanie uznany za siewcę nienawiści.

Bzdura. To nie żaden marsz modlitewny, tłumek nie maszeruje, aby się modlić, tylko wysłuchać zapewnień o dążeniu do prawdy, wypowiedzianych przez Guru nawiedzonych, czyli Jarosława Kaczyńskiego. Tu nie chodzi o modlitwę, tylko o odprawienie sensu nienawiści.

Dlatego przez sektę,  za przejaw nienawiści  może zostać uznana biała róża, a za miesiąc czerwony storczyk, albo ciemny garnitur, jeżeli ów znak założy kilka osób, które nie godzą się, aby katastrofa smoleńska była paliwem służących do szczucia ludzi przeciwko sobie. Tutaj wszystko zostało pomylone i odwrócone. Siewcy nienawiści, swoim ofiarom zarzucają, czyny, które sami popełniają.  To tak jakby uczestnikom manifestacji w stanie wojennym, zarzucić, że uciekając ZOMO,  sami się nie pobili.

Tych kłamstw już tyle, że nawet wyznawcy sekty się pogubili. Okazuje się, że facet, który wymyślił wybuch termobaryczny jest obecnie konfabulantem i fantastą. To akurat prawda, o czym zupełnie przypadkowo przekonałem się na znanym i cenionym chicagowskim uniwersytecie.

Prelegent z amerykańskiej federalnej komisji badania zdarzeń lotniczych, uznał raport Komisji Laska za wzorowy perzykład, jak badać należy zdarzenia lotnicze.

Biała róża nie jest symbolem nienawiści, tym symbolem pozostaną tak zwane miesięcznice smoleńskie, w istocie będące takim spotkaniem nie, istniejących w realu, czarownic z Salem.

Przykre to, smutne i żenujące.

Wideo: OKO.press

Foto: Twitter

Andrzej Jarmakowski

 

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: