Burzliwy tydzień Na Wspólnej

0
155

Zakochany Tomek radzi się Włodka i Igora, jak zdobyć serce Anastazji. Po południu idzie na randkę z ukochaną. Na miejscu zastaje szokujący widok. To jednak nie jedyna niespodzianka, która czeka widzów ITVN w kolejnych odsłonach „Na Wspólnej”. W serialu pojawi się nowy bohater, w którego postać wcieli się Antoni Królikowski. Na premierowe odcinki z odmienioną obsadą zapraszamy od poniedziałku do czwartku 13 – 16 lutego o godzinie 20.05 (CST – Chicago) i 21.05 (EST – Nowy Jork).

Uwięziony w izolatce Ostrowski ma coraz bardziej niepokojące objawy – kaszle, poci się, drżą mu ręce. Kamil jest pewien – ordynator zaraził się śmiertelnym wirusem, ale stara się ukryć ten fakt przed Zuzą i Ewą. Wkrótce Hoffer dowiaduje się, że lekarz od rana przyjmuje pacjentów do szpitala. Chłopak natychmiast jedzie na oddział, by to sprawdzić i zastaje Ostrowskiego w pełnej formie…

Tymczasem do Joanny przychodzi kandydatka na opiekunkę Michalinki. Bergowa stwierdza, że dziewczyna jest za młoda. Ta jednak nie daje za wygraną – po południu spotyka się z Bogdanem. Mężczyzna, w przeciwieństwie do żony, zachwycił się uroczą Zosią, która ostatecznie rozpoczyna okres próbny u Bergów. Pierwszego dnia wykazuje duże zainteresowanie Bogdanem i historią jego rodziny. Jeszcze bardziej zaciekawiony samą Zosią jest Franek.

Z kolei Danka ma problem – nie znajduje nikogo na zastępstwo za chorą nauczycielkę fizyki. Z pomocą przychodzi „nieoceniona” Bednarczukowa – podsuwa kandydaturę swojego siostrzeńca. Marcin robi wrażenie, w szczególności na młodych licealistkach…

Natomiast Zdybicka godzi się ze swoją śmiercią – przerywa leczenie i przygotowuje rzeczy, które Maks ma dać Wiktorkowi, kiedy jej już nie będzie. Brzozowski czuje przerażenie! Michał namawia go, żeby ponownie spróbował nakłonić Ilonę na wznowienie kuracji. Zajęty walką o życie byłej partnerki Maks kompletnie zapomina o Miśce. Czy uda się namówić umierającą kobietę do ponownej terapii? O tym przekonają się Państwo już wkrótce, oglądając „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: