Burzliwy tydzień Na Wspólnej

0
186
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

 Robert spotyka się z Olgą, byłą żoną. Kobieta żąda dodatkowych pieniędzy na ich syna. Zarzuca mężczyźnie, że bardziej troszczy się o swoją nową rodzinę niż o własne dziecko! Czy Olga robi to z zazdrości o szczęście Roberta i Weroniki? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 9 – 12 października o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Dziś ślub Tomka i Anastazji. Trzcińska jest w dziwnym nastroju – sugeruje ukochanemu, że niewiele o niej wie i może nie byłby zadowolony z tego, co robiła w przeszłości. Tomek to bagatelizuje, przecież dziś jest najszczęśliwszy dzień w jego życiu. Na ślubie niespodziewanie zjawia się Beata. Była przyjaciółka szepce Anastazji, że choć wygląda jak księżniczka, na zawsze już pozostanie tym kim była, czyli kobietą lekkich obyczajów!

Z kolei Marek chce dać Natalii premię. Tymczasem Halinka robi wszystko, żeby pozbyć się pięknej menedżerki. Kiedy Zimiński się o tym dowiaduje, jest wściekły! Danka z niepokojem obserwuje zachowania swojego męża. Kobieta tłumaczy mu, że tak będzie dla wszystkich lepiej. Mimo to Zimiński błaga Popławską, żeby została. Wyznaje, że bez niej nic go już w życiu nie będzie cieszyć. Danka czuje, że z mężem dzieje coś złego – proponuje mu wspólny wyjazd do Londynu. Czy to uratuje sytuację?

Tymczasem Maja robi Frankowi wymówki – przez narkotyki stracił wczoraj przytomność! Berg obiecuje, że kończy z prochami i kolejne etapy olimpiady matematycznej przejdzie bez wspomagaczy. Szybko jednak przekonuje się, że nie będzie to łatwe. Następnego dnia Franek zjawia się w szkole chwilę przed rozpoczęciem konkursu.  Po odstawieniu narkotyków chłopak jest całkowicie rozbity. Przed wejściem na salę młody Berg decyduje się zażyć prochy. Podczas pisania zaczyna mieć bardzo niepokojące objawy…

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: