Burzliwy tydzień Na Wspólnej

0
95

Od poniedziałku do czwartku 5 – 8 marca o godzinie 20.05 (CDT – Chicago), 21.05 (EDT – Nowy Jork) zapraszamy Państwa do ITVN na kolejne odcinki serialu „Na Wspólnej”. Na jaw wyjdą zdrady, kłamstwa i ukrywane dotąd sekrety. Jakie będą tego konsekwencje?

Ula błaga rodziców, żeby pozwolili jej iść do mamy Sylwii. Kiedy Hofferowie odmawiają, dziewczynka reaguje agresją. W końcu Kamil umawia Ulę na spotkanie z Ligocką. Jednak, kiedy przychodzą do jej mieszkania, kobieta im nie otwiera. Dzień później skacowana Sylwia czeka na córkę przed szkołą. Dziewczynka jest na nią obrażona, ale gdy Ligocka tłumaczy się biedą, dziecko natychmiast postanawia oddać jej wszystkie swoje oszczędności.

Tymczasem Marek spędza całą noc przy łóżku Natalii. Rano lekarz oznajmia Zimińskiemu, że ciąża jest zagrożona – „żona” musi leżeć i unikać nerwów. Mężczyzna nie ma wyjścia – musi zaopiekować się Natalią. Jak przeżyje to zdradzona Danka? Gosia odwiedza mamę, której mimo starań, nie udaje się ukryć swoich małżeńskich problemów. Dziewczyna jest zszokowana, kiedy dowiaduje się, że jej doskonały tata dopuścił się zdrady. Gosia dopada Marka z Natalią przed szpitalem – wykrzykuje ojcu, że się go wyrzeka.

Z kolei Iza zaczyna tracić kontrolę nad fitness-clubem – nowa księgowa odcina ją od wszystkich informacji. Kiedy Brzozowska skarży się na to Hajdukowi – gangster wpada w prawdziwą wściekłość – Iza nie ma tu już nic do gadania! Kobieta proponuje swojemu wspólnikowi nowy układ. Ona profesjonalnie „wypierze” milion złotych w 5 miesięcy, a on – w zamian – spłaci jej udziały i pozwoli odejść ze spółki. Brzozowska ma nawet przygotowaną umowę. Czy Hajduk się zgodzi?

Natomiast Michał, przez swoje problemy z pamięcią, zostawia Ignasia na stacji benzynowej za Warszawą. Kiedy Brzozowski wraca do domu, żona chce wiedzieć gdzie jest ich synek. Zdezorientowany Michał nie wie, o co chodzi.  Kinga jest przerażona! Czy dziecko się odnajdzie? Zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁY TVN

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: