Buta, arogancja i pogarda posłów PiS

  0
  2573

  Beata Szydło i Elżbieta Rafalska skandalicznie zachowywały się podczas posiedzenia komisji polityki społecznej i rodziny, tak jakby protestu niepełnosprawnych nie było. Posiedzenie Komisji odbyło się wczoraj wieczorem w parlamencie, zaś posiedzenie Komisji przerodziło się w wielką jatkę i pyskówkę.

  To pokaz buty, arogancji i pogardy dla niepełnosprawnych. To pokaz pogardy dla Polaków. Jak wiadomo Komisja zajęła się wnioskami o odwołanie minister Rafalskiej.

  Można było odnieść wrażenie, że jesteśmy na meczu piłkarskim, zaś minister Rafalska jest kibicem wykrzykującym nieprawdziwe slogany.

  Minister Rafalska Beata Szydło opowiadały bajeczki o rzekomych o sukcesach rządu, opowiadają bajeczki, rozdają pieniądze, wcześniej zapisane w budżecie.

  W trakcie obrad Komisji, posłowie PiS kłamali, krzyczeli na opozycję pytając kto upoważnia ich do składania takich wniosków.

  Cały świat widział jak zachowywała się straż marszałkowska wobec protestujących kobiet.  Widział brutalną przemoc używaną wobec nich.

  Sprawie zachowania posłów PiS podczas tego posiedzenia poświęcono dzisiejszą konferencję prasową w parlamencie.

  W polonijnych mediach, w polonijnych programach radiowych nie usłyszysz o tym wydarzeniu, media te bowiem są skrajnie zakłamane. Polonijne media dawno zapomniały co to przyzwoitość. A przecież w sprawie protestu niepełnosprawnych w parlamencie, nie potrzeba było jakiejś wielkiej odwagi, aby relacjonować sprawę tak jak ona wyglądała. Wystarczyło tylko nie być świnią. To jednak dla polonijnych mediów zbyt wiele.

  Foto: OKO.press

  Wideo: @Platforma News

  Skomentuj

  Prosze wpisz komentarz!
  Wpisz Imie: