Co chcą ukryć posłowie PiS!

4
1076

Prawo i Sprawiedliwość, konsekwentnie nie godzi się na powstanie Sejmowej Komisji Śledczej, która zbadałaby aferę SKOK. SKOKI polskiego podatnika kosztowały już kilka miliardów złotych, a to jeszcze nie koniec.  Cały czas upadają kolejne SKOKI. Wiele kas znajduje się w fatalnej sytuacji finansowej. Co się stało, skąd takie straty w czasie dobrej koniunktury gospodarczej? Pieniądze ze SKOK na przykład utrzymywały rozmaite pisowskie media. Jak inwestowano pieniądze ze SKOK? Czy tylko mamy do czynienia tylko z nieudolnym zarządzaniem? Powinna to zbadać Komisja Śledcza, której PiS tak bardzo się boi. Dlaczego?

Komisja Śledcza winna także zbadać wykorzystywania tragedii smoleńskiej do celów politycznych i budowy kłamstwa smoleńskiego. Tej Komisji PiS także bardzo się boi!

Za to obecnie działa komisja d/s Amber Gold. Komisja ta niczego nie wyjaśni, gdyż afera Amber Gold także jest aferą PiS. To PiS nie godził się na rozszerzenie uprawnień Komisji Nadzoru Finansowego, co w sprawie miało decydujące znaczenie.

Komisja, której przewodzi Małgorzata Wassermann jest ciałem politycznym, które w nieudolny sposób usiłuje znaleźć haka na politycznych konkurentów. Bez rezultatu. Komisja stosuje rozmaite kruczki, które w efekcie prowadzą do takich wpadek jak ta zarejestrowana przez kamery, gdy okazało się, że Komisja Pracuje na zmanipulowanych stenogramach. Co tu komentować! Od pierwszego posiedzenia Komisji Śledczej jaskrawo widać tak tendencyjnie działa ta komisja. To wideo rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości.

Będziemy uważnie obserwować czy Komisja Pani Wassermann będzie starała się wyjaśnić kto zmanipulował stenogramy, na których pracowała Komisja. Komisja miała ustalać prawdę, na podstawie sfałszowanych dokumentów. Szokująca sytuacja.

Foto: Radio Maryja

Wideo: Zbyszek G/Youtube.com

4 Komentarze

 1. Zatrzymano 47-letniego księdza ze Skawy, który jest podejrzany o molestowanie seksualne kilkuletniej dziewczynki. Do tych drastycznych wydarzeń doszło w okolicach Zakopanego – ustaliło radio RMF FM.
  Dramat rozegrał się w ubiegły weekend. Ksiądz zabrał dzieci na wycieczkę do Kościeliska. Miał się nimi opiekować, ale – według śledczych – okrutnie skrzywdził jedno z dzieci. Zakradł się nocą do pokoju, w którym nocowało pięć dziewczynek. Przynajmniej jedną z nich – 9-latkę miał molestować seksualnie.
  Gdy przerażona dziewczynka wróciła do rodzinnej Skawy wszystko opowiedziała matce. Zrozpaczona kobieta pobiegła na policję. Jak podaje RMF FM gdy tylko funkcjonariusze zaczęli interesować się sprawą, władze zakonu salezjanów zadecydowały o przeniesieniu duchownego. Trafił do Krakowa. Tam zatrzymała go policja.

  • Nie moge zrozumiec rodzicow oraz innych prawnych opiekunow dzieci, ktorzy z taka beztroska powierzaja dzieci zboczencom seksualnym w sutannach.Opamietajcie sie i nie pozwalajcie na to aby jakikolwiek lotr wykorzystywal dzieci..
   /
   A co do tej tz.. komisji to jest to tylko I wylacznie show dla wyborcow i sympatykow PiS-u, ktory ma pokazac jak ‘dobra zmiana’ tropi afery
   Nic innego i nic pozytecznego z tego jak do tej pory nie wyniklo.
   Do tego sa inne sluzby, ktore sa powolywane i dzialaja w kazdym panstwie a do wydawania wyrokow niezawisle sady a nie polityczne komisje rodem z glebokiego PRL-u wzorowane na komisjach bylego ZSRR.

 2. Jako dochodzeniowiec z zażenowaniem patrzę na żenujące zachowania pani Wassermann i członków komisji wobec przesłuchiwanych traktowanych jak popychadła i w złośliwy sposób komentowanych….

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: