Czy PiS będzie domagał się wojennych odszkodowań od Szwecji, Słowacji i Kataru?

2
3304

 

Nie przypuszczałem, że dożyje czasów, w których debilizm stanie się cnotą. A tu proszę  – jaka niespodzianka. Politycy Bezprawia i Niesprawiedliwości  postanowili zalicytować ostro, przebijając dotychczasowe, wręcz wybitne, znaczne osiągnięcia w dziedzinie opowiadania banialuków.

Ponad 70 lat od zakończenia II wojny światowej, będą domagać się odszkodowań wojennych od Niemiec.  O finansowym zadość uczynieniu politycy PiS przypomnieli sobie  wiele lat po tym, jak zrzuciliśmy komunistyczne jarzmo, wstąpiliśmy do Europejskiej Wspólnoty. Kiedy dobrowolnie wstępowaliśmy do owej wspólnoty, zresztą bardzo o to zabiegając, Niemcy reprezentowały nasze interesy w Unii.  Obecnie razem jesteśmy członkami NATO i to w razie ataku ruskich na Warszawę, w ramach polsko-niemieckiego braterstwa broni mamy razem bronić niepodległości , chrześcijaństwa oraz posła Mularczyka. O Mularczyku wspominam tylko dlatego, że bredził on coś o jakiś analizach prawnych dotyczących owych odszkodowań.  Pragnę uspokoić, nie zamierzam  w ogóle wdawać  się w tę dyskusję.  Takie analizy zostawiam posłowi Mularczykowi, który z wykształcenia jest prawnikiem,  o charakterze prostytutki, przepraszam jeżeli porównaniem do Mularczyka, obraziłem szlachetne reprezentantki tego zawodu. Chodzi mi o to, iż Mularczyk to taka prawnicza prostytutka, która podejmie się udowodnienia każdej bredni. W swoim życiu na salach sądowych widziałem wielu takich prawników.  Niemcy słusznie oświadczyły, że sprawę odszkodowań uważają za zamkniętą. Też tak uważam. Skoro zaś PiS tak bardzo pragnie odszkodowań wojennych, to mam kilka innych pomysłów, może nawet bardziej realnych?

Przecież prawdziwym skandalem jest, że Szwedzi nie zapłacili nam odszkodowań za Potop i oblężenie Częstochowy. Tu w ogóle doszło do zdrady narodowej.  Kiedy komornik wszedł do gdańskiej archidiecezji, do Szwecji pojechał stolik, na którym podyktowaliśmy szwedzkim oprawcom pokój zawarty po zwycięskiej Bitwie pod Oliwą. Jak to możliwe!  Odebrać Szwedom stolik!

Rozumiem, że można odstąpić od domagania się kasy za najazdy Mongołów. Najeźdźcy dopuszczali się wielu zbrodni i gwałcili i porywali Słowianki. Problem w tym, że jedyne co mają to kumys, oraz piasek z pustyni Gobi. Owszem można dla członków PiS zrobić sztuczną plażę nad Wisłą. W sumie za dużo zachodu.  Najazdy Mongołów pewnie ujdą im płazem. Zupełnie co innego, taki najazd tatarski z 1571 roku.  Tutaj także Słowianki brano w jasyr, rabowano, palono. Ponadto jak popatrzeć na sułtana, widzimy, że rodzina miała rozliczne odnogi, korzenie prowadzące aż nad Zatokę Perską! A, Katar! Niech płaci. Ma z czego. Korzenie te trochę naciągane, ale Mularczyk udowodni. Tutaj można domagać się odszkodowań, i jakie dyplomatyczne możliwości nacisku! Można zawrzeć sojusz z Arabią Saudyjską, W razie odmowy minister Macierewicz mógłby  wysłać jakieś oddziały z Wojsk Obrony Terytorialnej, w celu przywołania Kataru do porządku.  Saudowie zapewnią wsparcie lotnicze. Wyobraźcie sobie dumnego Macierewicza, przechadzającego się po Dubaju, rozwijającego do ataku swoje oddziały, będące niczym głaz bodzący morze, odbierające co nasze.

I najważniejsze. Przypominam, iż w 1939 roku najechała na Polskę także Słowacja. Bezczelni Słowacy wzięli do niewoli ponad 1300 Polaków zajęli okolice Tarnowa i Nowego Sącza. Mało tego, korzystając z zamieszania jakie wówczas powstało, jakże bezczelne, chamskie, zdradzieckie mocarstwo słowackie, przyłączyło do siebie ponad 700 kilometrów kwadratowych, rdzennej polskiej ziemi, naszej ziemi. Taka zbrodnia nie może ujść na sucho.  Niech poseł Mularczyk napiszę analizę prawną, niech Słowacja zapłaci za tę zniewagę.

Oczywiście każdy przytomny człowiek, jeżeli doczytał do tego momentu i su wyśle mnie na badania psychiatryczne. Pomysł, aby Szwecja, Katar, czy Słowacja płaciły nam odszkodowania wojenne jest idiotyczny. Tak przyznaję, tej tak samo idiotyczny, jak domaganie się kasy od Niemiec.  I nie ulegajcie pisowskiej propagandzie, która teraz będzie szczuła na Niemcy.  Niemców mogę jedynie przeprosić za wygłupy pisowców.  Naprawdę przepraszam Niemcy! Wierzcie, iż nie wszyscy Polacy odjechali w inną rzeczywistość.

Andrzej Jarmakowski

Foto: Wielkie Archiwum Komiksu

 

 

2 Komentarze

 1. A mnie kiedyś stara Niemka, w 1981 roku zwyzywała za to, ze my ( Polska) rozpętaliśmy II Wojne Swiatową, a teraz (1981) zaczynamy znowu wojne (stan wojenny), która to wojna może się rozprzestrzenic na całą Europe, a najpierw na Niemcy (Zachodnie). A ona, ta stara Niemka chce żyć w pokoju i spokoju. Aż się złapałem wtedy za uszy, czy sie nie przesłyszałem i ja pytam, kto zaczoł II Wojne Światowa, a ona potwierdza, że to my, Polska. A ja urodzony już po wojne, osobiscie jestem odpowiedzialny za rozpętanie przez Polske II Wojny Światowej. I za straty jakie ta stara Niemka lubujaca pokój poniosła w wyniku wojny. No to co się dziwic? Stara Niemka w 36 lat po wojnie mnie winiła za wybóch tej wojny, to stary Kaczyński w 72 lata po wojnie, może się domagać wypłaty od Niemców urodzonych w 50 lat po wojnie. Jest tylko jedna różnica, ta stara Niemka juz pewnie nie żyje, albo ma 95 lat, a Kaczyński niestety ciągle jeszcze żyje i całkiem żwawo podskakuje.

 2. W internecie znalazłem teorie spiskową mówiącą, że gienij Kaczyński tak dzielnie sobie harcuje na przeciwko całego wojska krzyżackiego gdyż działa na zlecenie Trumpka. Teoria ta utrzymuje, że Trumpek chce zmusić Makrelę do jakichś ustępstw a ponieważ Makrela się mu opiera, no więc Trumpek poszczuł Makrelę Kaczyńskim aby ja wystraszyć, że USA mogą poprzeć polskie żądania o odszkodowania.
  *
  Żyd a sprawa polska. A raczej wolska.
  No ale Żydzi ciagle mają płacone… a Wolacy nie mają… to dlaczego tak niesprawiedliwie?
  Nie chciałby redktor Jarmakowski od Niemców, jesli już nie te wielkie odszkodowania, to przynajmniej tak ze cztery nowoczesne okręty podwodne? Za friko od Niemiec?
  Izrael takie dostał…
  Just saying…

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: