Debata o brunatnej fali

12
373

 

Mieszkając w Chicago, nie mogę zostawić bez kilku zdań komentarza wczorajszej debaty w parlamencie, dotyczącej wzrostu brunatnej fali w Polsce. To dzięki wolnym mediom, dowiedzieliśmy o polskich kretynach obchodzących urodzony Hitlera. Było to możliwe tylko dlatego , że wolne media informują o wydarzeniach, które Wy, czyli PiS chcielibyście ukryć. Dlatego marzycie o tym, aby je zakneblować. Już szykujecie kolejne skargi do polskiej Rady Kneblowania Mediów.  To wy PiS od długiego czasu flirtujecie z ogolonymi na zero polskimi faszystami. To politycy Waszej partii wspierają nienawiść, szerzą, rasizm i antysemityzm. Można tutaj przytoczyć długą listę wypowiedzi chociażby posła Piety, czy posłanki Pawłowicz.  Niemal każdy dzień dopisuje kolejne punkty na tej liście hańby.

W niewielkiej polonijnej społeczności w Chicago, jak w soczewce uwidaczniają się wszystkie negatywne zjawiska istniejące w Polsce, tutaj w występują w zwiększonym natężeniu, zaś w polonijnych programach radiowych króluje język nienawiści, króluje kłamstwo, bezczelność chamstwo,  głupota oraz pospolity kundlizm.  Dlatego proszę mi nie wmawiać, że jest problem jest marginalny , dotyczy kilku wariatów, w krzakach obchodzących w  urodziny Hitlera. Problem jest znacznie poważniejszy. Przesadzam? Nie mam racji? To posłuchajcie sobie mistrza polonijnego kundlizmu, nadającego z Torunia niejakiego Jana Sordyla, posłuchajcie przez internet, także w Polsce radiostacji 1490 AM po piątej po południu czasu chicagowskiego.   Mało Wam przełączcie sobie na 1080 AM, też usłyszycie tam kwiatki, po których kapcie spadną Wam z nóg.

 

Skoro to margines To jak to jest, że w polonijnym kościele organizującym spotkanie z premierem, w roli organizatorów występują jacyś wygoleni kretyni, maszerujący w charakterystycznych czarnych koszulach, stający w zwartym szeregu. Choć  nikt z nich nikt  nie był w wojsku, nazwali się narodowym oddziałem czegoś tam, i wypchawszy sobie gęby patriotycznym frazesem  chcą  zatruwać umysły polonijnej młodzieży w polonijnych szkołach. To tutaj w Chicago, w propagandzie politycy PiS, podczas spotkań wdeptują w ziemię swoich przeciwników, w kościołach otwarcie głoszą poglądy faszystowskie i rasistowskie. W Polsce nie odważyliby się tego powiedzieć, ale tutaj w Chicago hulaj dusza piekła, nie ma. Tutaj w Chicago pozwalają sobie na znacznie więcej.

W polonijnych umysłach polonijna fala wrasta, także dzięki polonijnym kościołom. Trzeba tutaj powiedzieć jasno, obojętność, przyzwolenie jest współuczestnictwem, dlatego wielu polonijnych proboszczów jest współodpowiedzialna za ten przypływ brunatnej fali.

Ja wiem, że od takich ludzi jak Joachim Brudziński nie można oczekiwać przyzwoitości. Dlatego nie ukryje Pan Waszego flirtu ze stadionowymi faszystami i bandytami. Odwiedzamy Polskę, widzimy co się dzieje.

Debata w parlamencie pokazała, iż PiS nie zamierza zakończyć tego dziwnego Przymierza.  A może szczerze, jest tak, iż poglądy te są bliskie Waszemu sercu? Przecież ONR jawnie nawiązuje do ideologii faszystowskiej, podobnie jak Młodzież Wszechpolska.  Tak to podczas rozmaitych uroczystości manifestujecie swoją nieznajomość świata swoje kompleksy. Pamiętajcie, iż  na świecie, zakompleksionych miłośników brunatnej barwy nie wpuszcza się na salony. Dla Brudzińskiego pozostaje tylko obora. Może się tam spotkać ze swoimi zwolennikami z ONR.

Andrzej Jarmakowski

Wideo: Christek EU

12 Komentarze

 1. Neofaszystow, uczestnikow obchodow rocznicy urodzin Hitlera w kwietniu 2017 nie osadzono w areszcie, nie wytoczono im procesu. Jedynie ustalono im dozor policyjny, poreczenei majatkowe, zakazanos I spotykac I…to wszystko. Dziwne jak na kraj w ktorym faszysci niemieccy zamordowali w 1939-1944 miliony Obywateli Polski.

 2. Dzisiaj Jan Sordył dał popalić, oczywiście winni Niemcy, jakie tam wielkie marsze faszystów, jak wielka debata była o polskim faszyźmie, gdy kilku wariatów w krzakach poszlo sobie. Nie było w Niemczech żadnej debaty, ani tak wielkich marszów. Znakomity to przykład o tym Polonia jest manipulowana przez pisowskich kłamców.

 3. Te rozważania można ciágnáć w nieskończoność.Chciałbym tylko przypomnieć nieskromnie że niejaki Al Capone został zapuszkowany nie za to co robił ale zupełnie za co innego.A może by tak urzedowi skarbowemu w Toruniu zaproponować zeby spojrzeli ciepłym okiem na działalność medialna pewnego Skurwiela czy jak mu tam i sprawa sama umrze śmierciá naturalna.Nie na darmo ktoś niedawno stwierdził że fale radiowe majá zdolnosci magnetyczne ,przyciagajá ciemnote.

 4. Prośba do admina, proszę o publikację drugiej wersji z powodu kilku literówek.

  Faszyzujący nacjonalizm i antysemityzm sączą sie ze szczekaczek-kołchoźników polonijnej małpiarni, od dawnych czasów.
  Pamiętam jeszcze okres zarządzania w ZNP, przez takiego trochę nierozgarniętego o wschodnim nazwisku i jego walkę z drugim, jemu podobnym, tylko bardziej szczwanym.
  Codzienne bitwy był toczone o tej samej przedwieczornej porze, przez dwie nawiedzone służki, w obu wymienionych wyżej – szczekaczko/kołchoźnikach.

 5. Ty, postaci wpółmonarsza,
  Ty, czcigodna, nazbyt mało
  Opiewana “damo starsza”;
  Ty, co z głębin swej kanapy
  Wychylając kibić tłustą,
  Brzydkie swe nadstawiasz łapy
  Przerażonym naszym ustom;
  I ty, uroczysta klępo,
  W swojej wiecznej sukni bordo,
  Ze swą beznadziejnie tępą –
  Powiedzmy otwarcie – mordą;
  Ty, elokwencji patoko,
  Coś jest wiecznych sporów źródłem,
  Czy cię nazwać starą kwoką,
  Czy też raczej starym pudłem;
  Ty, co zdarłszy z siebie płótna
  Oglądasz się w lustrze całą
  I wzdychasz, ropucho smutna:
  “On tak lubił moje ciało…”
  Przez jakie dziwne kuriozum
  Tłuszcz bierzemy za charakter,
  Pustą grzechotkę za rozum,
  A za obraz cnót – klimakter?
  Za co stwór podeszły wiekiem,
  Co kobietą być już przestał,
  A nigdy nie był człowiekiem,
  Windujemy na piedestał???!
  Boy-Zelenski

 6. znalezione w sieci..
  ”Jeśli kraj taki jak Niemcy nam udziela rad to, to jest szczyt bezczelności” – oświadczył w dniu dzisiejszy Kaczyński.. Ten sam.. który nie ma prawa jazdy.. konta w banku.. który nie wie cóż to jest rodzina.. bo nie był jej w stanie stworzyć.. Ten sam który nie umie obsługiwać komputera.. a telefon trzyma przy uchu jak krótkofalówkę.. Ten sam.. który spierdolił wszystko czego by się w życiu dotknął.. Ten sam.. który co miesiąc wchodzi w role klowna.. i urządza pokazy cyrkowe dla najciemniejszej ciemnoty.. o jakiej Europa słyszała.. Ten sam.. który niszczy dorobek ostatnich 30 lat.. i sprowadził wszystkich Polaków do roli pośmiewiska.. zacofania.. zabobonu.. i skurwysyństwa jakiego ten kraj jeszcze nie odnotował.. Ten sam.. który boi się wyjść z domu bez 30 goryli.. który boi się wyjechać poza obszar wolski.. i ten sam który na każdym lotnisku świata natychmiast by się zgubił.. Słyszałem że niektórzy specjalnie przyjeżdżają do Polski.. aby się na własne oczy zobaczyć ten pisowski twór.. bo nie wszyscy wierzą że to jest możliwe w samym środku Europy w 21 wieku!”

 7. MILCZENIE OZNACZA ZGODĘ
  W książce Betrayal — ‘German Churches and the Holocaust’ Zdrada — kościoły w Niemczech a holocaust, otwarcie omówiono rolę, jaką w nazizmie odgrywała religia. Stwierdzono tam: „Reżim hitlerowski cieszył się powszechnym poparciem chrześcijan; zdecydowana większość nie wyrażała żadnego sprzeciwu wobec prześladowań Żydów. W takim wypadku milczenie jest bardzo wymowne”.
  Pewna kobieta wspomina:
  „Za każdym razem gdy do klasy wchodził nauczyciel, 58 uczniów musiało wstać, podnieść rękę i zawołać: „Heil Hitler!” Kiedy ksiądz przychodził na lekcję religii, mówił: „Heil Hitler — błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pana”. A klasa odpowiadała: „Heil Hitler, amen!””
  Co takiego pociągało w nazizmie rzekomych chrześcijan?
  Jak wyjaśniono w tej książce, niejednemu podobało się założenie Hitlera, że „w niemieckim społeczeństwie musi panować prawo i porządek”. Powiedziano tam też: „Potępiał on pornografię, prostytucję, aborcję, homoseksualizm i ‚obsceniczną’ sztukę nowoczesną. Przyznawał brązowe, srebrne i złote medale matkom czworga, sześciorga i ośmiorga dzieci, upowszechniając w ten sposób tradycyjną rolę kobiety jako gospodyni domowej. Połączenie szacunku dla tradycyjnych wartości z wojennym nacjonalizmem sprawiło, że dla wielu, a nawet dla większości niemieckich chrześcijan, narodowy socjalizm był atrakcyjny”.

  Współcześni zwolennicy nazizmu muszą jednak brać pod uwagę to, że fałszując historię poprzez wywyższanie najwiekszych oprawców oraz ich pomocników i współpracowników a spychanie do roli podludzi ich ofiar lub jeszcze gorzej robienie z ofiar wspólników tych morderców robią krzywdę nie tylko sobie ale również swom dzieciom i wnukom, które w tej potępianej przez zdrowo myślące społeczeństwo ideologi nie będą widziały nic złego.
  W burzliwym okresie, gdy w Europie doszedł do głosu nazizm, okrzyk: „Heil Hitler!” wyrażał w gruncie rzeczy uwielbienie. Wielu było gotowych walczyć i umrzeć za führera, jak gdyby był bogiem, zbawcą narodu. Jednocześnie większość tych ludzi należała do kościołów chrześcijaństwa!

  Dnia 1 lutego 1933 roku Hitler wygłosił swe pierwsze przemówienie radiowe. Zarozumiale zapowiadał, jak zmieni Niemcy, a na zakończenie zaapelował o pozostawienie jemu i jego partii czasu oraz o późniejszy osąd na podstawie ostatecznych wyników. Skąd my to znamy obserwując polskich polityków?
  Dwanaście lat potem jego „tysiącletnie panowanie” spotkało niechlubny koniec. Jego rządy zostały potępione. Doprowadziły do katastrofy, która po zakończeniu wojny pozostawiła na jego narodzie, kraju i na całym świecie głębokie rany, które są prawie nie do zagojenia.
  Nienawiść i popieranie organizacji nazistowskich przez polskich polityków oraz polski kościół doprowadzi do jeszcze głębszych podziałów w polskim społeczeństwie i ran, które trudno będzie zapomnieć przez wiele lat. Jeżeli to się nie zmieni czeka nas podobny scenariusz jaki miał miejsce około stu lat temu we Włoszech. Kilka faktów:
  Do roku 1922 faszyzm we Włoszech popierany prze katolicki kościół był już na tyle silny, żeby wynieść Mussoliniego na stanowisko premiera, które ten szybko wykorzystał jako odskocznię do ustanowienia dyktatury.
  Rząd poddał surowej kontroli płace, godziny pracy oraz produkcję w przemyśle prywatnym.
  Przedsiębiorstwa prywatne popierano tylko wtedy, gdy służyły interesom państwa.
  Zakazano działalności związków zawodowych oraz wszystkich partii politycznych poza faszystowską.
  Władze umiejętnie nadzorowały środki masowego przekazu i za pomocą cenzury zmuszały przeciwników do milczenia.
  Szczególną uwagę poświęcano szkoleniu ideologicznemu młodzieży i poważnie ograniczono wolność osobistą.

  Czy taki scenariusz szykuje ‘polski rząd’ swoim obywatelom?

 8. W mnóstwo zakłamani. Sordyl opowiadal o debacie w Niemczech o polskim faszyźmie, której nie było. To jeden z wielu przykład kłamstw pisowsko-rydzykowych szcekaczek. W Chicago głupota podniesiona została do rangi cnoty.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: