Decydująca debata w ITVN

0
131

CZAS DECYZJI - DEBATA TVN CEZARY PIWOWARSKITuż przed drugą turą wyborów prezydenckich kandydaci zmierzą się w debacie, która może wpłynąć na opinie Polaków. Na transmisję programu na żywo „Czas decyzji – debata” zapraszamy w czwartek 21 maja o godzinie 13.30 (EDT) do ITVN.

Obecny prezydent Bronisław Komorowski i Andrzej Duda, który 10 maja zyskał najwięcej głosów spośród kontrkandydatów po raz kolejny spotkają się w debacie prezydenckiej, by odpowiedzieć na pytania Moniki Olejnik z obszaru polityki, Bogdana Rymanowskiego poruszającego kwestie gospodarcze i społeczne oraz Justyny Pochanke w temacie polityki zagranicznej. W 70-minutowej dyskusji podzielonej na trzy bloki politycy będą mogli również zadać sobie po jednym pytaniu oraz skierować oświadczenie – apel do wyborców.

 

Kandydaci na najważniejszy urząd w państwie z dwóch opozycyjnych ugrupowań staną oko w oko podczas panelu dyskusyjnego. W tym pojedynku na słowa mogą zyskać lub stracić to, co dla nich najważniejsze – zaufanie obywateli, prezentując swoje poglądy na kontrowersyjne kwestie oraz swoje programy wyborcze.

Obecne sondaże pokazują, że Polacy wciąż nie są zdecydowani, na kogo oddadzą swój głos w wyborach prezydenckich, które odbędą się już 24 maja. Poparcie dla Bronisława Komorowskiego tylko w kilku procentach różni się od liczby głosów na korzyść Andrzeja Dudy. Transmisja na żywo programu „Czas decyzji – debata” ma za zadanie pomóc wyborcom w podjęciu trudnego i ważnego dla całego kraju werdyktu. Zapraszamy do oglądania debaty prezydenckiej do ITVN!

Fotos: TVN Cezary Piwowarski

CZAS DECYZJI -DEBATA TVN CEZARY PIWOWARSKI 1

 

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: