Diagnoza – odcinek Nr 2

0
157
DIAGNOZA TVN Mirosław Sosnowski 2

W rybnickim szpitalu Anna dochodzi do siebie po wypadku i skomplikowanej operacji. Marta Artman, neuropsycholog, rozpoczyna z nią terapię, która ma pomóc w odzyskaniu pamięci. Jaką tajemnicę skrywa jej przeszłość? Na drugi odcinek nowego serialu „Diagnoza” zapraszamy do ITVN we wtorek 12 września o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Po odzyskaniu świadomości Anna zastanawia się, dlaczego nikt jej nie szuka i nie odwiedza. Jedyne informacje o tym, co robiła przed wypadkiem pochodzą od Ewy, kobiety w zaawansowanej ciąży, leżącej z nią na sali. Okazuje się, że razem jechały autobusem i rozmawiały ze sobą tuż przed tragedią. Ewa również znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Z niepokojem czeka na wieści o mężu, który został poszkodowany w katastrofie.

Niespodziewanie Anna zaczyna tracić czucie w palcach. Wolski uważa, że należy szybko operować, jednak jej lekarz prowadzący – Artman, zaleca obserwację. Po kilku godzinach, gdy stan pacjentki się pogarsza, Wolski nie zważając na decyzję kolegi, postanawia zabrać kobietę na blok operacyjny. Czy uratuje jej rękę i udowodni, że Artman się mylił? O tym przekonają się Państwo, oglądając premierowy odcinek „Diagnozy” w ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: