“Diagnoza”, zapowiedź 12 odcinka

0
168
Foto: DIAGNOZA TVN
Foto: DIAGNOZA TVN

Anna zaczyna domyślać się, dlaczego Artman regularnie płaci Wiśniewskiemu. Aby mieć pewność, postanawia porozmawiać z radiologiem osobiście. Razem z Michałem jadą na Pomorze. Tam, w mieszkaniu Wiśniewskiego, znajdują go nieprzytomnego z pustą fiolką po lekach i butelką alkoholu w rękach… Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku „Diagnozy”? Zachęcamy do oglądania serialu we wtorek 21 listopada o godz. 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork) w ITVN.

Stan Sławki pogarsza się. Między braćmi Wolskimi dochodzi do kłótni. Tomasz chce zaryzykować wszczepienie mamie rozrusznika, co dałoby jej szansę na kilka dodatkowych miesięcy życia. Michał uważa natomiast, że to zbyt niebezpieczne przy jej stanie zdrowia. Aby zrobić przyjemność, zmęczonej szpitalem, Sławce, Anna z Michałem „wykradają” ją z placówki. Zawożą Wolską do lasu, który kobieta uwielbia. Sławka prosi tam Leśniewską żeby opiekowała się jej synem, gdy jej zabraknie.

Tymczasem Jan z Martą spotykają na ulicy mężczyznę, Ludwika, który dziwnie się zachowuje – jest zdezorientowany, ma zaniki pamięci. Nagle mężczyzna dostaje ataku padaczkowego. Dzięki Artmanom szybko trafia do szpitala. Marta dzwoni do jego żony. Okazuje się, że Ludwik właśnie dowiedział się o jej romansie. Kobieta przyjmuje z ulgą informację o utracie pamięci i ma nadzieję, że mąż nigdy nie przypomni sobie tego, czego był świadkiem i, że nadal będą żyć długo i szczęśliwie. Czy tak się stanie? Odpowiedź znajdą Państwo, oglądając premierowe odcinki „Diagnozy” w ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: