“Diagnoza” zapowiedź 2 odcinka

0
125

W drugim odcinku serialu „Diagnoza” między Michałem, a Anną dochodzi do napięcia po zeznaniach Leśniewskiej w sprawie przeciwko Artmanowi. Jak rozwiąże się ta sytuacja? Zapraszamy przed telewizory we wtorek 27 lutego o godzinie 21.10 (CST – Chicago), 22.10 (EST – Nowy Jork).

Stan Ewy (Marta Mazurek) wyraźnie się poprawia. Zostaje wypisana ze szpitala. Jednakże na parkingu przed Izbą Przyjęć, kobieta nagle traci przytomność. Objawy neurologiczne sugerują krwawienie do mózgu. Anna i Artman wykonują kraniotomię. Leśniewska usiłuje zrozumieć, co było przyczyną krwotoku. Dzwoni do znajomego szwedzkiego specjalisty – profesora Carlssona – aby skonsultować przypadek Ewy. Lekarz obiecuje jej pomóc, jednocześnie pyta co się z nią działo tak długi czas. Mówi jej również, że szukał jej Gustaw. Anna nie potrafi sobie przypomnieć kim jest ów mężczyzna…

Sadzik jest bardzo skupiony na dziecku. Ojcowska duma sprawia, że staje się nietaktowny wobec bezdzietnej Wandy. Ordynator Kaleta, na terenie szpitala, ale w cywilnym ubraniu, poznaje pacjenta – Karola Langera. Mężczyzna zaczyna z nią flirtować, nie wiedząc, z kim ma do czynienia, o czym przekonuje się podczas obchodu lekarskiego.

Michał Wolski sprawdza stan operowanej wcześniej pacjentki, Zofii (Sławomira Łozińska). Dostaje wyniki jej badań, okazuje się, że kobieta jest bardzo ciężko chora. Szukając dla niej ratunku, trafia na profesora Goldmana z Izraela. Czy uda mu się przekonać światowej sławy chirurga do pomocy Zofii? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: