Diagnoza, zapowiedź 3 odcinka

0
201
DIAGNOZA TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

Anna nadal nic nie pamięta. Szuka w szpitalu innych pasażerów autobusu, by z nimi porozmawiać i być może dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Prosi również o zwrot swoich rzeczy, wśród których powinien być telefon. Niestety jej torebka jest niemalże pusta i nie ma w niej komórki. Czy natknie się na inny trop? Na trzeci odcinek „Diagnozy” zapraszamy do ITVN we wtorek 19 września o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Annę zaczyna dręczyć przerażający sen. Widzi w nim swoje zakrwawione ręce. Podejrzewa, że zrobiła coś strasznego. Krew na rękach, brak bliskich, którzy by jej szukali czy niemal pusta torebka, świadczą według niej o tym, że jest złym człowiekiem i kogoś skrzywdziła.

Następnego dnia prosi Wolskiego o pomoc w poszukiwaniu rodziny. Ten nieoficjalnie zdobywa od znajomego policjanta adres kobiety i jedzie do jej domu. Na miejscu rozmawia z mężem Anny. Okazuje się, że 3 lata temu zostawiła go z dwójką dzieci i przepadła. Mimo to, mężczyzna chce jechać do niej do szpitala. Czy Anna pozna swoich bliskich?

Tymczasem do szpitala trafia nowa pacjentka, Jola. Lekarze mają problem ze zdiagnozowaniem choroby. Anna odkrywa, że Jola ma zaniki pamięci. Zgłasza swoje obserwacje Wolskiemu. Czy to możliwe aby w wieku 40 lat cierpiała na Alzheimera? Na premierowy odcinek „Diagnozy” zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: