Diagnoza – zapowiedź 5 odcinka

0
194
DIAGNOZA TVN Łukasz Kalinowski East News

Wolski coraz bardziej angażuje się w pomoc Annie. Wysyła koledze policjantowi zdjęcie Nowak. Ten na podstawie jej twarzy, ma poszukać informacji w Internecie. Czy uda mu się coś znaleźć? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo, oglądając premierowy odcinek serialu „Diagnoza” w ITVN we wtorek 3 października o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Artman mówi Annie, że może wyjść ze szpitala. Kobieta prosi go o jeden dzień zwłoki, musi znaleźć pracę i mieszkanie. Z pomocą przychodzi Wanda Jureczko – proponuje, że porozmawia z ordynator o zatrudnieniu Nowak, jako pomocy salowej.

Tymczasem Michał Wolski odwiedza chorą matkę w domu opieki u Sióstr Zakonnych. Udaje mu się też zorganizować tam Annie nocleg. Podczas jego wizyty w ośrodku dochodzi do zaskakującego wypadku. Danusia, z wbitymi w brzuch nożyczkami, zostaje zabrana przez Michała na ostry dyżur.

Następnego dnia do szpitala przychodzi córka Danusi, Agnieszka. Anna szybko odkrywa, że dziewczyna ma poważny problem – jest nieakceptowana. Właściwie bardziej przypomina chłopaka niż dziewczynę. Nowak uważa, że za problemami natury psychologicznej stoją problemy medyczne. Chce, żeby Agnieszkę zbadał ginekolog. Matka dziewczyny zgadza się. Jaki będzie wynik badania? Na kolejny odcinek „Diagnozy” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: