Diagnoza, zapowiedź 7 odcinka

0
157

Podczas sesji terapeutycznej Anna mówi Marcie, że na pewno zna jej męża. Nie wie skąd i jak długo, ale go zna. Neuropsycholog oświadcza, że nie powinny razem kontynuować terapii… Jaki jest tego powód? Na kolejny odcinek serialu „Diagnoza” zapraszamy do ITVN we wtorek 17 października o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Jan niespodziewanie przychodzi do Anny. Zapewnia ją, że choć być może spotkali się kiedyś, to on jej nie zna. Po jego wyjściu Nowak ponownie zaczyna przeglądać zdjęcia z przyjęcia. Na jednym z nich znajduje stojącą na jej stoliku nieczytelną wizytówkę…

Tymczasem Michał zostaje wezwany do nagłego przypadku. Magda, 40-letnia nauczycielka, trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha, po tym jak prowadząc dzieci do teatru, zupełnie straciła świadomość tego, gdzie się znajduje. Kobieta zostaje przewieziona na blok. Podczas operacji Michał przez chwilę traci władzę nad prawą dłonią. W dokończeniu zabiegu pomaga mu asystujący Kacper Kaleta.

Kilka godzin później do szpitala przychodzi bardzo zdenerwowana kobieta. Jest dziennikarką i jednocześnie matką dziecka z klasy, którą opiekowała się, przywieziona do szpitala, nauczycielka. Żąda potwierdzenia, że Magda była pod wpływem alkoholu. Maria stanowczo odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na temat pacjentów. Dziennikarka zapowiada, że nie odpuści i dowie się prawdy.

Wkrótce nauczycielka Magda zwierza się Annie, że wprawdzie miała kiedyś epizod alkoholowy, ale od dawna nie pije. Boi się jednak, że po wczorajszym incydencie nikt jej nie uwierzy. Anna odkrywa, że nauczycielka ma silny światłowstręt – cechę, której nikt wcześniej u niej nie zauważył. Anna dzieli się swoim spostrzeżeniem z Kają i stawia diagnozę. Czy dzięki Nowak nauczycielka zostanie uwolniona z zarzutu opieki nad dziećmi pod wpływem alkoholu? Na premierowy odcinek serialu „Diagnoza” zapraszamy do ITVN.

Więcej na www.itvn.pl

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: