Diagnoza – zapowiedź 9 odcinka

0
198

 

W ręce Anny trafia pendrive z dokumentacją obciążającą Global Vitę. Leśniewska w końcu zdobywa dowód pogrążający firmę! Jednak nie udaje jej się przekazać go policji. Tuż pod domem nadjeżdża w jej kierunku rozpędzony van. W ostatniej chwili spod kół wypycha ją Gustaw, sam biorąc na siebie impet zderzenia. Anna, odepchnięta przez Mayera uderza głową w asfalt i rani się o pręt. Ostatkiem sił chowa pendrive w dłoni. Sprawca wypadku przeszukuje ją, ale nie znajduje nośnika. Spłoszony głosami nadbiegających ludzi i karetki, ucieka. Jak skończy się ta historia? Zapraszamy do ITVN na dziewiąty odcinek serialu „Diagnoza” we wtorek 17 kwietnia o godzinie 21.10  (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Michał dowiaduje się od Sadzika o wypadku Anny. Mimo zaplanowanej operacji, opuszcza klinikę w Katowicach i śpieszy do szpitala w Rybniku. Gdy dojeżdża na SOR, półprzytomna Anna daje mu pendrive. Michał wrzuca go do kieszeni lekarskiego fartucha i szybko o nim zapomina… Leśniewska natomiast, na granicy snu i jawy, przypomina sobie kierowcę furgonetki, który ją potrącił. Wydaje się jej, że był nim Artman…

Na bloku są przeprowadzane symultanicznie dwie operacje. Gustawa operuje Artman i Sadzik. Annę – Michał i Rafał. Dochodzi do komplikacji… Na SOR przychodzi Dagmara. Krwawi. Jest w fatalnym stanie. Kacper natychmiast się nią zajmuje się… Ordynator kliniki w Katowicach jest wściekły, że Michał opuścił operację. Dochodzi do ostrej kłótni. Czy Wolski straci pracę? Olivier czeka na Artmana pod szpitalem. Stawia mu ultimatum… Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku „Diagnozy”? Zapraszamy do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: