Diagnoza, zapowiedź 9 odcinka

0
194
DIAGNOZA TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

Anna wraca z Mazur pogodzona z siostrą. W autobusie przegląda wycinki prasowe dotyczące feralnej operacji, podczas której popełniła błąd. To przywołuje flesze z przeszłości… Na premierowy odcinek serialu „Diagnoza” zapraszamy do ITVN we wtorek 31 października o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Michał Wolski jest przy swojej matce w szpitalu. Antybiotyki podane kobiecie działają, ale lekarzy niepokoi odmowa przyjmowania przez pacjentkę jedzenia. Do tego Sławka zaczyna mieć objawy demencji, traci chęć do życia. Doktor Wolski wpada na pomysł, jak poprawić jej humor. Zaprasza do matki córeczkę Sadzika, Karolinkę, która jest małą baletnicą.

Tymczasem Michał dyskretnie prosi dr Makowskiego, neurologa, żeby po zbadaniu Sławki, zbadał również jego. Obawia się, że drętwienie ręki jest objawem początków stwardnienia zanikowego bocznego. Czy Michał odziedziczył tę chorobę po matce?

Z kolei Kaja diagnozuje u nowej pacjentki Iwony perforację wrzodu. Gdy Anna mówi Kai o swoich podejrzeniach dotyczących, według niej, prawdziwej przyczyny bólu brzucha kobiety, ta ignoruje ją. Anna nie daje jednak za wygraną. Idzie z tym do Wolskiego. Ten bada Iwonę i okazuje się, że diagnoza Nowak była słuszna. Lekarzom udaje się uratować pacjentkę w ostatniej chwili…

Więcej na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: