Dlaczego? Podstawowe fakty w dniu kłamstwa smoleńskiego

0
214

Istniało siedem zauważalnych momentów, w których można było uniknąć katastrofy smoleńskiej. Można było jej uniknąć, gdyby tylko przestrzegano podstawowych procedur, gdyby ktoś pomyślał. Gdyby postępowano zgodnie z procedurami, samolot w ogóle nie powinien wystartować z Warszawy, potem wielokrotnie powinien odlecieć na lotnisko zapasowe, posiadając informacje o fatalnej pogodzie, panującej nad Smoleńskiem. Dlaczego nie odleciał? Czy dlatego, że w kabinie pilotów osoba, której nie powinno tam być mówi: „zmieścisz się!?”.

Wszystkie te momenty wraz z zaniedbaniami w przygotowaniu lotu ze strony Kancelarii Prezydenta RP, zostały opisane w raporcie Komisji Laska. Jej raport zniknął ze stron rządowych. Polacy karmieni są kłamstwami wypowiadanymi przez rzekomych ekspertów – szarlatanów z komisji Antoniego Macierewicza. Dzisiaj pewnie kłamstwo smoleńskie spadnie na Polaków, jak woda w wodospadzie Niagara.

Poniższej prezentujemy wideo w ramach odkłamywania faktów. Wasze wysiłki dotyczące zakłamywania prawdy o katastrofie spełzły na niczym. Coraz mniej Polaków wierzy w chore, spiskowe, teorie Antoniego Macierewicza.

Do tej katastrofy wcale nie musiało dojść. Wystarczyło tylko przestrzegać procedur, wystarczyło zachować tylko trochę zdrowego rozsądku.

W dniu rocznicy warto przypomnieć sobie podstawowe fakty, zapraszamy do obejrzenia wideo przygotowanego przez Platformę RP.

Foto: Skarbowcy

Wideo: PlatformaRP

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: