Druga szansa – 2

0
142

Roztrzęsiona po spotkaniu z Adamem Monika przeczuwa początek kłopotów. Marcin uspokaja ją i przekonuje, że w Polsce zatrzymują go na pewno jedynie sprawy służbowe i gdy tylko się z nimi upora wyjedzie. Agentka próbuje odegnać czarne myśli i skupić na prezentacji. Pomysł na nowy kanał dla kobiet musi przedstawić przed zarządem stacji. Jak wypadnie prezentacja? Odpowiedź znajdą Państwo, oglądając premierowo „Drugą szansę” w poniedziałek 20 lutego o godz. 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork) w ITVN. Zapraszamy!

W nowym biurze głównej bohaterki pojawia się Zeit, który w tajemnicy przed Starczyńską, zamierza wynegocjować projekt dla swojej firmy. Monika jednak stawia sprawę jasno – jeśli mężczyzna chce produkować dla stacji, musi najpierw zaprezentować dobry pomysł na program.

Po powrocie do domu Borecką czeka kolejna niespodzianka. Na progu jej mieszkania ponownie widzi Adama, pytającego o Basię. Żąda przeprowadzenia badań genetycznych na ojcostwo. Jednocześnie zapewnia kobietę, że niezależnie od wyników wyjedzie z Polski i nie będzie sprawiać ani jej, ani Marcinowi więcej kłopotów. Monika rozmawia z Marcinem. Jest przekonana, że powinna przystać na propozycję Adama, by ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości. Kryński sprzeciwia się ukochanej, ale mówi, że decyzja należy do niej. Test zostaje przeprowadzony. Przed odczytaniem wyników bohaterka zaprasza Swenssona. Żadne z nich nie wie, co skrywa koperta odebrana z laboratorium.

Tymczasem Sara wraca z Francji i jedzie do swojego domu rodzinnego, by zobaczyć się z Dominikiem. Tam pomaga chłopcu w jego kłopotach z nauczycielem W-F. Anna nie rozumie skąd u Sary nagłe zainteresowanie życiem rodzinnym. Niespodziewanie znajduje zdjęcia Daymer z Dominikiem, zrobione przez paparazzo i ukryte przez Zeita. Wtedy Starczyńska odkrywa prawdę i spotyka się z Sarą, by oznajmić jej, że zna skrywaną tajemnicę.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: