Druga szansa 3

0
136
DRUGA SZANSA AGNIESZKA K. JUREKTVN

Monika znowu znajduje się w samym środku skandalu, który staje się pożywką dla bulwarowych mediów. Na jaw wychodzą sekrety z przeszłości Piotra, a prasa przykleja mu łatkę oszusta i złodzieja. Czy Aktywna TV i gwiazdy, które wspierały Bazę pozostaną przy Boreckiej, czy też ulegną medialnej nagonce? Na trzeci odcinek „Drugiej szansy” zapraszamy do ITVN w poniedziałek 25 września o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Monika postanawia przeprowadzić swoje śledztwo i zweryfikować informacje podawane przez media. Z własnego doświadczenia wie, jak szybko można zniszczyć człowieka oskarżeniami i jak trudno wybronić swoją niewinność.. Tylko czy Piotr rzeczywiście jest niewinny? Monika prosi Borysa, by ten dokładnie sprawdził przeszłość mężczyzny. To czego dowiaduje się komisarz jeszcze bardziej niepokoi Borecką, stawia również pod znakiem zapytania przyszłość Bazy i dzieciaków, który znalazły tam spokojną przystań…

Tymczasem Ksawery zaczyna swój staż w szpitalu. Jest pełen zapału i marzy o tym, by asystować Arturowi w codziennej pracy chirurga. Jednak, ku swojemu zdziwieniu, od razu pierwszego dnia zostaje asystentem Pani Jadzi czyli…salowym. Ksawery musi więc myć podłogę, roznosić obiady i czyścić toalety. Czy gwiazdor przestraszy się „brudnych obowiązków”, czy też wytrwa w swoim postanowieniu by zająć się medycyną ?

Z kolei Justyna informuje swoich muzyków z zespołu, że Ksawery rzucił śpiewanie i nie będzie brał udziału w koncertach. Mimo tego ona postanawia kontynuować muzyczną drogę i bierze udział w przesłuchaniach kandydatów na nowego gitarzystę. Na casting przychodzi sporo chętnych, ale bezdyskusyjnie najlepszy ze wszystkich jest charyzmatyczny i tajemniczy rockman ze starszego pokolenia o pseudonimie „Dziadek”. Czy Justyna zaryzykuje i zaprosi go do współpracy? Na „Drugą szansę” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: