Druga Szansa – 4

0
174

Monika czuje, że sytuacja w domu bardzo męczy Marcina. W trakcie kolejnej wizyty wyprasza Adama i oznajmia, że muszą ustalić tryb dalszych spotkań. W dzień operacji Basi, Monika znajduje kwiaty na wycieraczce. Kim jest tajemniczy wielbiciel? Czy operacja Basi się uda? Jakie sekrety skrywa brat Zeita? Najnowszy odcinek „Drugiej szansy” przyniesie wiele niespodzianek, dlatego zachęcamy do oglądania ITVN w poniedziałek 6 marca o godz.  21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Monika i Marcin rozkoszują się leniwym porankiem z Basią. Planują przyszłość – rozmawiają o ślubie oraz o kolejnym, może już ostatnim zabiegu, który czeka dziecko. Wychodząc  z domu Marcin wpada na Adama i zaskoczony dowiaduje się, że były partner Moniki zamieszkał tuż obok. Borecka czuje się osaczona tak bliską obecnością Adama i  postanawia szczerze z nim porozmawiać.

Tymczasem Zeit odbiera dziwny telefon – tajemniczym rozmówcą okazuje się jego starszy brat Darek, który przyjechał do Warszawy. Zeit odbiera go z dworca i zabiera na nagranie swojego programu. Przed Starczyńską ukrywa jego prawdziwą tożsamość i przedstawia jako nowego oświetlacza.

Wkrótce dochodzi także do wielkich negocjacji dotyczących promocji nowego kanału „Matka Polka”. Na szczęście wielka gwiazda o pseudonimie „Angela” godzi się zostać jego twarzą, później wycofuje się ze współpracy, przez co Monika wpada w kłopoty. Borecka trafia na dywanik do prezesa, który każe jej ratować sytuację i przekonać Sarę do promowania kanału. Czy dziewczyna zgodzi się pomóc Monice? O tym przekonają się Państwo, oglądając „Drugą Szansę” w ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: