Druga Szansa 5

0
165

Córeczka Moniki wraca do domu po ostatniej operacji. Jej stan zdrowia jest dobry, ale wciąż płacze. Borecka panikuje i uważa, że trzeba jechać do szpitala. Czyżby to nie był koniec problemów zdrowotnych maleńkiej Basi? Na premierowy odcinek „Drugiej szansy” zapraszamy do ITVN w poniedziałek 13 marca o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

W pracy u Moniki również niespokojnie. Borecka wraz z zespołem jest w kulminacyjnej fazie przed uruchomieniem kanału dla kobiet. W tym samym czasie światem show-biznesu wstrząsa jednak inna informacja, że Sara jest prawdziwą matką Dominika. Prasa szaleje, a reputacja kobiety legnie w gruzach. Prezes każe Monice naprawić szkody wizerunkowe związane ze skandalem. Starczyńska uważa, że to sprawka Zeita, który wypuścił przeciek do prasy, aby podbić oglądalność swojego programu.

Tymczasem Maciej proponuje Lidce wyjazd na trzymiesięczny staż do Włoch. Matka dwójki dzieci jest bardzo pozytywnie zaskoczona, ale nie wyobraża sobie, by mogła na tak długi czas zostawić swoje pociechy. Pełna wątpliwości próbuje jednak porozmawiać z Grzegorzem. Czy ten zgodzi się na kolejne rozstanie z dziećmi, by Lidka mogła realizować swoje marzenia?

Wkrótce w wyniku przypadkowej konfrontacji ojciec Marcina dowiaduje się od Adama, że Kryński nie jest ojcem Basi. W dodatku były kochanek chce, by Basia nosiła jego nazwisko. Monika nie potrafi powiedzieć o tym Marcinowi, wie że będzie zdruzgotany tą informacją. Lekarz jednak dowiaduje się o wszystkim i dochodzi między nimi do trudnej rozmowy. Konflikt stale rośnie, ich uczucie zaczyna nie wystarczać. Czy zdołają uratować swój związek? O tym przekonają się Państwo, oglądając piąty odcinek „Drugiej Szansy” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: