Druga Szansa, co wydarzy się w nowym sezonie?

0
224
DRUGA SZANSA AGNIESZKA K. JUREKTVN(1)

 

Już od 11 września widzowie ITVN będą mieli szansę śledzić losy bohaterów czwartego sezonu „Drugiej szansy”. Producenci przyznają, że serial powróci na antenę w zupełnie nowej odsłonie. Co to oznacza dla Moniki Boreckiej i pozostałych postaci? Zapraszamy do oglądania w każdy poniedziałek o godz.

21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork).

Minął rok od tragicznego wydarzenia jakie spotkało Monikę Borecką. Trzeci sezon „Drugiej szansy” zakończył się dla niej dramatycznie. Odtwórczyni głównej roli – Małgorzata Kożuchowska przyznaje, że jej bohaterka została postawiona w najtrudniejszej życiowej sytuacji. Śmierć ukochanego wywróciła jej życie do góry nogami. W nowych odcinkach widzowie zobaczą ją po rocznej żałobie. Kobieta będzie próbowała stawić czoła rzeczywistości i uporać się z cierpieniem. Po takich doświadczeniach Borecka powróci jako zupełnie inna kobieta. Na szczęście u jej boku jest córka, przy której znajduje sens istnienia.

 

Z czasem Monika odszuka kolejny cel – BAZĘ na warszawskiej Pradze, czyli miejsce, gdzie wolontariusze pomagają dzieciom z trudnych rodzin. Tam pozna jednego z pracowników – Piotra Marczaka. W jego postać wcieli się nowa twarz serialu – Michał Żurawski. Borecka bardzo zaangażuje się w działalność BAZY, tym bardziej, że placówce będzie groziło widmo zamknięcia… Czwarty sezon to jednak nie tylko nowe historie i aktorzy. Premierowe odcinki przyniosą jeszcze jedną niespodziankę, o której wspomina aktorka. U jej boku pojawi się pewien mężczyzna… Czyżby nowy sezon oznaczał nową miłość? Czy los da Monice „Drugą szansę” na szczęście? Zapraszamy do ITVN.

 

Więcej informacji na www.itvn.pl

 

MATERIAŁY TVN

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: