“Druga Szansa” dramatyczny finał sezonu

0
261

To będzie jeden z najbardziej dramatycznych odcinków serialu „Druga szansa”! W końcu wyjdzie na jaw, kto jest prześladowcą Boreckiej. Na trzynastą i ostatnią odsłonę tego sezonu zapraszamy w poniedziałek 22 maja o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Pomiędzy Moniką, a jej  prześladowcą dojdzie do emocjonalnej, niebezpiecznej i ostatecznej konfrontacji. Zanim jednak to się stanie, niczego jeszcze nieświadoma Borecka wsiądzie do samochodu swojego wroga i pojedzie  z nim w długą podróż do Berlina…

Kobieta pozostawiona sama sobie będzie musiała walczyć o życie! Na szczęście znajdzie w sobie dość siły by przechytrzyć dręczyciela i skontaktuje się z Marcinem oraz Adamem, którzy desperacko spróbują ją uratować. Wspólnie w jednym samochodzie wyruszą śladem Moniki i jej oprawcy.

Do poszukiwań Boreckiej dołączy również Borys, a policja wystosuje oficjalny komunikat
o ściganiu niebezpiecznego mężczyzny i jego zakładniczki. Czy pomoc do Moniki dotrze na czas? Czy uda jej się wydostać z niebezpiecznej pułapki, jaką zastawił na nią przestępca? Tego odcinka nie można przegapić, dlatego zachęcamy do oglądania „Drugiej szansy” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

Foto TVN Marek K. Jurek

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: