Druga Szansa, zapowiedź 10 odcinka

0
130
DRUGA SZANSA TVN AGNIESZKA K. JUREK

Piotr po brutalnym pobiciu trafia do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki. Na SOR natychmiast przyjeżdża Monika. Kiedy dowiaduje się od Borysa, co takiego miało miejsce, załamuje się. Borecka wierzy, że skoro został pobity, to świadczy o tym, że jednak był „po dobrej stronie” i nie chciał źle dla dzieciaków z BAZY. Kto pobił mężczyznę? Czy uda mu się przeżyć? Zapraszamy do ITVN na dziesiąty odcinek „Drugiej szansy” w poniedziałek 13 listopada o godzinie 21.10 (CST – Chicago), 22.10 (EST – Nowy Jork).

Starczyńska przygotowuje się do starcia z Adamem. Bardzo się stresuje, jednak wierzy, że wygrana jest po jej stronie. Nagle w gabinecie pojawia się mały piesek, który przynosi ze sobą niebywały prezent. Kobieta jest w szoku, co takiego podarował jej prezes?

Z kolei dziadek podejmuje ostatnią próbę namówienia Niny na wyjawienie Justynie całej prawdy o wydarzeniach sprzed 20 lat. Kobieta nie ma zamiaru się odsłaniać. Dochodzi do sprzeczki między nimi. Nina zarzuca Dziadkowi interesowność i twierdzi, że w tym wszystkim chodzi mu tylko o niego, a nie o jego córkę. Pokonany i zniechęcony mężczyzna postanawia więc wrócić do Stanów. Kolejnego dnia spotyka się z Ksawerym, informuje go o swojej decyzji. Zostawia mu piosenkę, którą specjalnie dla niej napisał. Chłopak postanawia przekonać ją, żeby dała ojcu ostatnią szansę… Co jeszcze wydarzy się w kolejnej odsłonie „Drugiej szansy”? Zapraszamy przed telewizory do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: