Druga szansa – zapowiedź 2 odcinka

0
164

Monika powoli wraca do świata – ma więcej energii, a na jej twarzy częściej widać uśmiech, choć wciąż nie jest jej łatwo żyć bez Marcina. Mimo to daje się namówić Borysowi na wieczorne wyjście do restauracji, a także zaangażować się w organizację imprezy charytatywnej na rzecz Bazy. Co wyniknie z tego spotkania? Zachęcamy do śledzenia losów głównej bohaterki „Drugiej szansy” w poniedziałek 18 września o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork) w ITVN.

Monika zaprasza do pomocy przy organizacji imprezy charytatywnej zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Justynę oraz Sarę. Wsparcie medialne dla eventu Boreckiej obiecuje także Adam, który jest szefem stacji Aktywna TV. Impreza kończy się sukcesem, jednak następnego dnia plotkarskie portale publikują informacje, które w bardzo złym świetle stawiają Bazę i jej szefa Piotra…Czyżby Monika zaufała oszustowi?

Tymczasem Zeit naciska na „audiencję” u Prezesa, któremu planuje zrobić potężną awanturę, za odbicie mu Starczyńskiej. Ich spotkanie nieoczekiwanie kończy się jednak porozumieniem i męską rozmową na temat kobiet oraz biznesu. Następnego dnia Zeit budzi się na wsi w domu swojego brata… Jak tam się znalazł? Skacowanego mężczyznę Darek zagania do roboty fizycznej i namawia, by poszedł na spotkanie z dawnymi kolegami z liceum. Wieczorem Zeit idzie na klasowy zjazd. Robi tam furorę! Okazuje się, że wszyscy go dobrze pamiętają i lubią. Wygłupia się, pije, tańczy, a w końcu natyka się na swoją miłość z licealnych czasów – Kaśkę. Czy los będzie chciał im dać „Drugą szansę”? O tym już wkrótce w ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁT TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: