Druga szansa zapowiedź 4 odcinka

0
203
DRUGA SZANSA TVN AGNIESZKA K. JUREK 1
DRUGA SZANSA TVN AGNIESZKA K. JUREK 1

Monika i Ola niepokoją się ostatnimi wydarzeniami, w jakie zostały wplątane pomagając Piotrowi. Czy w związku ze skandalem w Bazie nie ucierpi reputacja ich agencji i jej gwiazd? Po odpowiedź zapraszamy w poniedziałek 2 października o godzinie 21.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Na spotkanie w agencji przychodzi ich największa gwiazda – Sara Deymer, która oznajmia swoim agentkom, że chce wziąć udział w nowym reality show „Sara Daymer – intymnie”. W kontrowersyjnym programie ma wystąpić razem ze swoim chłopakiem Kamilem i  pozwolić kamerom podglądać ją w normalnych, domowych sytuacjach. Za tą propozycją stoi oczywiście Starczyńska. Reality show z udziałem Sary ma być wielkim hitem, który Anna chce wyprodukować. Monika i Ola zdecydowanie odradzają aktorce udział w przedsięwzięciu. Jaką decyzję podejmie Sara? Czy naprawdę jest gotowa odsłonić wszystkie swoje sekrety?

Grzegorz i Jagoda stają się sobie coraz bliżsi. Wspólny wyjazd na weekend, wspólna opieka nad Brandonkiem, wspólne plany na przyszłość. Niespodziewanie w życie Grzegorza wkracza jednak ktoś, kto może popsuć tę sielankę…

Z kolei Justyna spotyka tam Dziadka w sali prób, gdzie. zaczynają razem muzykować. Dziadek wprowadza ją w swój bluesowo-rockowy świat. Wygląda na to, że z tej kooperacji może wyniknąć coś ciekawego!

Tymczasem Ksawery dostaje od Artura uniform lekarski. Dowiaduje się, że będzie mógł brać udział – jako słuchacz i obserwator – w obchodach i konsyliach lekarskich. W trakcie pracy jest świadkiem akcji ratowania życia młodemu pacjentowi. Przyglądanie się z bliska tym dramatycznym chwilom uświadamia Ksaweremu jak bardzo kruche jest życie i jak ogromna odpowiedzialność ciąży na lekarzach…

Piotr natomiast zostaje odsunięty od prowadzenia „Bazy”, ale to nie koniec kłopotów organizacji. Rozpoczyna się niezapowiedziana, spowodowana anonimowym donosem, kontrola sanitarna. Inspektorzy zaglądają w każdy kąt kuchni, a z Wydziału Polityki Socjalnej nadchodzi informacja, że „Baza” może zostać zamknięta. Monika i Szara próbują ułagodzić surową i zasadniczą urzędniczkę, ale ich rozmowa przeradza się w wielką awanturę. Borecka nie daje się zastraszyć i deklaruje, że będzie bronić „Bazy” do upadłego! Zapraszamy do oglądania czwartego odcinka serialu „Druga szansa” w ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: