“Druga Szansa” zapowiedź 9 odcinka

0
148

Monika przyłapuje Piotra na potajemnym spotkaniu z Tokarkiem. Jest zszokowana i rozczarowana tym, że prawdopodobnie działa na niekorzyść Bazy. Borecka dzieli się zdobytymi informacjami z Borysem, który nie jest zaskoczony – nigdy Piotrowi do końca nie ufał. Ostrzega ją przed dalszym kontaktem z nim i informuje, że od teraz Marczak będzie pod obserwacją policji. Borecka zagląda do Bazy i pomaga urządzić ją po remoncie. Usiłuje z trudem zachowywać się „jakby nic się nie stało” ale Piotr czuje, że jest zdystansowana. Dochodzi między nimi do ostrej kłótni. Jak się ona skończy? Zapraszamy na kolejną odsłonę „Drugiej szansy” w poniedziałek 6 listopada o godzinie 21.10 (CST – Chicago), 22.10 (EST – Nowy Jork).

Sara za namową reżysera próbuje być bardziej wyrazista i kontrowersyjna, robi Kamilowi potworną scenę zazdrości. Wyemitowany odcinek ma świetną oglądalność. Aktorka początkowo jest zachwycona, ale po fali hejtu jaka na nią spadła, wpada w rozpacz. Grozi Starczyńskiej zerwaniem kontraktu.

Dziadek podejmuje kolejną próbę kontaktu z Justyną. Zostaje odtrącony. W rozpaczy mówi, że jeśli Justyna nie chce z nim rozmawiać, to niech zwróci się do siostry swojej mamy. Ksawery usiłuje ją przekonać, żeby dała ojcu szansę, by wysłuchała jego wersji.

Piotr kontaktuje się telefonicznie z Tokarkiem. Mówi, że „chyba się dogadają”. Ma jednak warunek – musi porozmawiać osobiście z szefem. W końcu ten wyraża zgodę. Spotkanie odbędzie się w ustronnym miejscu, tam gdzie poprzednio. Niestety na Piotra zostanie zastawiona śmiertelna pułapka. Czy uda mu się wyjść cało z tej niebezpiecznej sytuacji? Zapraszamy na dziewiąty odcinek serialu „Druga szansa” do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: