Druga szansa, zapowiedź odcinka

0
147

Monika przechodzi trudne chwile z powodu kryzysu w związku. Ponadto ktoś zaczyna ją dręczyć i niepokoić telefonami z nieprzyzwoitymi propozycjami. Postanawia więc zgłosić na policję popełnienie przestępstwa. Niestety w sprawie niewiele da się zrobić. Czy na tym koniec kłopotów głównej bohaterki serialu „Druga szansa”? Przekonają się Państwo, oglądając kolejny premierowy odcinek na antenie ITVN w poniedziałek 20 marca o godz. 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork). Zapraszamy!

Adam pojawia się w mieszkania Moniki z niezapowiedzianą wizytą i chce zobaczyć się z córką. Dziewczynką zajmuje się Pani Jadzia, która ostentacyjnie okazuje swoją niechęć do Swenssona, on nie pozostaje jej  dłużny. Do mieszkania przychodzi również Marcin, aby zabrać resztę swoich rzeczy. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do kolejnej konfrontacji.

Natomiast relacje Sary i Dominika ulegają znacznej poprawie, co daje aktorce impuls do podjęcia pewnych ważnych decyzji. Sara mówi Annie, że żąda wyemitowania programu Zeita, w którym przyznaje się do bycia matką. Zmiana, jaka dokonuje się w jej życiu inspiruje Starczyńską do wyznania Zeitowi, że ona również marzy o dziecku. Grzegorz zostawia Brandonka z wyjątkowo nieodpowiedzialna nianią. Marta porzuca chłopca samego w mieszkaniu i wyjeżdża. Płaczące dziecko odnajduje sąsiadka Grzegorza – Jagoda.

Tymczasem problemy osobiste nie pozwalają Monice skupić się w pracy. W konsekwencji wszystko wali jej się na głowę. Zaplanowane programy nie są gotowe, a nieubłaganie zbliża się start nowego kanału. Czyżby Prezes popełnił błąd, powierzając jej tak odpowiedzialne zadanie? Czy nowe obowiązki przerastają przebojową producentkę? Na domiar złego tajemniczy stalker zaczyna coraz bardziej niepokoić agentkę. Borecka odkrywa, że był w jej domu i zostawił wiadomość. Kobieta zaczyna bać się o życie swoje i swoich najbliższych… Zachęcamy do oglądania „Drugiej szansy” w ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

Foto: TVN Agnieszka Kubik

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: