Dzieci potrafią dać w kość – zapowiedź tygodnia Na Wspólnej

0
209

Daria wprowadza się do ojca. Sławek bardzo się cieszy, ale była żona przestrzega go, że dorastająca córka może ostro dać mu w kość.  Dziewczyna na wejściu informuje tatę o wyjściu na imprezę. Sławek wysyła z nią Dominika. Czy chłopak da radę ją upilnować? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 25 – 28 września o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Monika dostaje alarmujący telefon ze szkoły – Kajetan pobił kolegę! Cieślikowa próbuje wytłumaczyć synkowi, że postąpił źle. Ten jednak zaczyna pyskować, po czym kopie mamę w nogę. Monika nie wytrzymuje – dochodzi do awantury. W trakcie kłótni pojawia się pracownica opieki społecznej. Wkrótce rodzice Kajetana otrzymują druzgocący raport – wynika z niego, że Monika znęca się fizycznie i psychicznie nad dzieckiem! Cieślikom zostaje założona niebieska karta.

Z innymi problemami zmaga się Maciek – koledzy namawiają go, żeby zdobył więcej używek. Mężczyzna włamuje się do kliniki Bergowej. Kiedy kradnie lekarstwa, do gabinetu wchodzą Joanna i Zuza. Dochodzi między nimi do rękoczynów. Następnego dnia spanikowana Zuza przychodzi do Joanny – znalazła w Internecie wiadomość, że Maciek nieprzytomny leży w szpitalu! Hofferowa chce iść na policję i przyznać się do wszystkiego.

Tymczasem Stefan podrywa Natalię. Zagaduje ją, czaruje, podsyła kwiaty jako cichy wielbiciel. Kiedy Halinka zaczyna coś podejrzewać, w swoje intrygi wciąga Zimińską. Kobieta przekonuje Dankę, że trzeba zwolnić Natalię. Przestrzega, że obecność młodej, atrakcyjnej kobiety stanowi poważne zagrożenie dla ich małżeństw. Danka bagatelizuje problem. Zmienia jednak zdanie w momencie, kiedy dziewczyna niezapowiedzianie zjawia się w lokalu! Na kolejne odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: