Dziś imieniny mojej córki

0
306
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ktoś powie: ale co to kogo obchodzi. Aż na cały świat o tym pisać. Ano trzeba o tym pisać bez przerwy i nie chodzi tylko o moją córkę, ale o wszystkie dzieci krzywdzone przez tzw. wymiar sprawiedliwości. Bo to krzywda jest i to jeszcze dokonywana pod szczytnymi hasłami „w interesie dziecka” i za pieniądze podatników. Jest to jednak przemoc – zabranie córce ojca. Ci którzy tego nie przeżyli często myślą, że jest to właściwie rozgrywane.

Napisałem, że to przemoc wobec dziecka, ale przecież nie tylko. To przemoc wobec ojca (czasem odwrotnie) oraz jego rodziny, która też jest pozbawiona relacji i to w atmosferze opowieści jak to rodzina ważna jest… Ojciec m. in. nie może pomóc córce, a ona jemu Na starość zostaje sam.

Bajki o tym, że córka sama przyjdzie, gdy będzie miała więcej lat czasem się sprawdzają. Nie wtedy jednak gdy dziecko, a potem dorosły jest podatny na pranie mózgu.

Dziś przebija się wreszcie pojęcie alienacji rodzicielskiej. Gdy ja mówiłem coś takiego w sądach przed 20 laty te udawały, że nic nie powiedziałem. Oddalały wszystko. Nawet szczegółowe wskazania na niewłaściwe działania quasi-biegłych, których nie można zmienić, bo jest rejonizacja! To jest traktowanie dziecka gorsze niż rozbitych samochodów. Jako ekspert występujący przed sądem to dobrze wiem. Przy pełnej świadomości, że biegli są często na niskim poziomie to jest gra cyniczna. Tak dziećmi, jak ich rodzinami. Nakręcanie konfliktu. Traktowanie nawet poważnych i dobrych ludzi jak złych idiotów. Za nasze podatki!

Po to to piszę tu, żeby jeszcze raz wesprzeć wszystkich, którzy są w takiej sytuacji i tych, co walczą z niewłaściwościami. Oni też mają takie imieniny swoich dzieci…. Warto dodać, że tolerowanie takich zjawisk, to implementowanie do życia skłonności do bezprawia produkowanego przez samo państwo. Także kultury stosunków międzyludzkich.

RAFAŁ WODZICKI, ekspert eksploatacji

Ryc.: Kalendarz, gdzie opublikowano po raz pierwszy mój projekt herbu dla dzielnicy Grochów-nie-Praga-Pd, W tle – zdjęcie „naszego parku”, do którego chciała chodzić córka. No i data jej imienin…. Może zobaczy to?

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: