Dzisiaj uroczyste powitanie Donalda Tuska w Warszawie

0
194

To spontaniczna inicjatywa obywateli RP. Zamierzają oni uroczyście powitać Donalda Tuska na dworcu Warszawa Centralna. Przewodniczący Rady Europejskiej, który w głosowaniu z PiS wygrał 27-1, będzie dzisiaj przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawie byłych szefów wojskowych służb specjalnych. Sprawa na dobrą sprawę nie istnieje, została sprokurowana przez Prokuraturę, posłuszną Prawu i Sprawiedliwości.

Nie zamierzam wdawać się, w idiotyczną dyskusję na temat braku pisemnego pytania o opinię szefa MON, dotyczącą zawarcie porozumienia w rosyjskim wywiadem, związanym z wycofywaniem polskich wojsk z Afganistanu.  W sprawie tej Oddział Wojskowy Prokuratury w Warszawie, urządza typowe polowanie na czarownice, szukając jakiegoś punktu zaczepienia. Premier wiedział o sprawie, wyraził zgodę, koniec sprawy.

Ciąganie przewodniczącego Rady Europejskiej na jakieś idiotyczne przesłuchania w gruncie rzeczy w nieistniejącej sprawie,jest śmieszne, wystawia Polsce jak najgorsze świadectwo. Warszawski pisowski reżim pokazuje się Europie, jako banda, szukająca politycznej zemsty, poszukująca jakiegoś haka, na potencjalnego przyszłego lidera polskiej opozycji.  Wzbudzi to tylko politowanie.

Dobrze wiem, że PiS wraz z podległą sobie prokuraturą szykuje cały festiwal, który ma, zaszkodzić wizerunkowi Przewodniczącego Rady Europejskiej. Mam nadzieję, że działania te odniosą skutek odwrotny od zamierzonego i przyczynią się do, zasłużonego wzrostu popularności tego polityka.

Tak prawdę powiedziawszy w tych działaniach PiS, wobec Donalda Tuska widoczna jest taka zwyczajna podłość i niesłychane wprost chamstwo.

Zapewne patrząc na minione lata, można dostrzec, iż Donald Tusk zrobił coś tam źle. Przede wszystkim całe swoje świadome życie poświęcił sprawie polskiej wolności, pozycji Polski w Europie. Zawsze mu o coś ważnego chodziło, gdy wygrywał lub przegrywał.

Mówienie o jakiejś zdradzie dyplomatycznej jest niesprawiedliwe, wręcz haniebne. Większość polityków PiS może Tuskowi buty czyścić.

Przykro, że w dzisiejszej Polsce, prokuratura staje się narzędziem w politycznych zapasach. Staje się organem pisowskich pajacyków. Niestety tak wygląda dzisiejsza Polska. Prokuratura w Polsce PiS jest narzędziem represji w w ręku, partii niestety jeszcze rządzącej.

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: