Monday , 22 May 2017

Home » Home » Opinie » Eksport paranoi Macierewicza

Eksport paranoi Macierewicza

February 20, 2017 9:50 am by: Category: Opinie 4 Comments A+ / A-

„Kiedy świat zastanawia się nad relacjami Stanów Zjednoczonych z Europą, polski minister obrony narodowej sformułował tezę definiującą katastrofę smoleńską jako gest agresji rosyjskiej porównywalnej do wojny z Gruzją czy z Ukrainą” – powiedział Czesław Mroczek, wiceprzewodniczący Komisji Obrony Narodowej odnosząc się do słów Antoniego Macierewicza z konferencji na temat bezpieczeństwa międzynarodowego w Monachium.

Na czele polskiego Ministerstwa Obrony stoi paranoik, który  w tej chwili zajął się eksportem głupoty, paranoi, idiotyzmu. Kiedyś Polska będzie musiała za to zapłacić.  Były wicepremier w rządzie PiS Roman Giertych obiecuje przekazanie 10 tysięcy złotych na badanie psychiatryczne Macierewicza. Tylko chorobą psychiczną można tłumaczyć wypowiedzi Macierewicza, które katastrofę smoleńską przedstawiają jako element rosyjskiej agresji.  Polska zajmująca takie stanowisko nie będzie traktowana poważnie, koniecznym będzie stworzenie nowej kategorii, państw wariackich.

Na szczęście, gdy w trakcie weekendu odbywały się ważne rozmowy, polskie stanowisko w rozmowie z wiceprezydentem USA mógł prezentować poważny  europejski polityk, czyli Donald Tusk.  Wiceprezydent Pence potwierdził znaczenie NATO, jak o poparcia USA dla Unii Europejskiej, podkreślił wagę relacji transatlantyckich w stosunkach z USA.

Odnotujmy tutaj, iż na razie opowiadania Macierewicza nie zostały zauważone przez stronę rosyjską, która także najwyraźniej Macierewicza zaczyna traktować jako pacjenta psychiatryka, którym nie warto się zajmować. Choć trzeba mieć świadomość, że brednie Macierewicza w każdej chwili mogą zostać przeciwko Polsce wykorzystane.

Macierewicz także obniżą polskie bezpieczeństwo. Wystarczy tylko zobaczyć ile razy szef MON zmieniał wersję w sprawie helikopterów dla amii. O Co? Wojsko nie dostało ani jednej maszyny. Więcej na temat obniżania potencjału obronnego Polski w wideo z konferencji prasowej na ten temat.

To dramat, gdyż na czele polskiego MON stoi człowiek umysłowo niestabilny, który teoretycznie może wywołać nawet wojnę.

Wideo platformawideo/Youtube.com

Komentarzy (4)

 • Grzegorz Zawistowski

  Macierewicz wariat,a Trump też dziwak. Problem ogólnoświatowy

  • JohnAA

   Do tego Kaczyński psychopata

 • zza kałuży

  Cały czas wymieniacie jednostki. Zaburzone psychicznie, ale jednostki. Dla mnie o wiele tragiczniejszy jest fakt, że oni znajdują wystarczająco dużo zwolenników aby przejmowac realną władzę.
  To oznacza, że świat zwariował.
  *
  Może przesadzam, ale znowu wysłuchałem tych bogobojnych kanalii z Radia Maryja.

 • piotr

  Tylko, że ten wariat robi z ludzi wariatów.

Dodaj Komentarz

scroll to top
stat4u

site keywords: opinie chicago, wydarzenia chicago, fakty chicago, wiadomosci chicago, polonia chicago