Expose Morawieckiego ma przykryć likwidację wolnych sądów

2
161

Prawo i Sprawiedliwość, wyznaczając głosowanie nad wotum zaufania dla rządu Morawieckiego na godzinę 12.00 w nocy, pragnie ukryć debatę w Senacie, nad ustawami o Sądzie Najwyższym i KRS, czyli nad likwidacją trójpodziału władzy, praktyczną likwidacją demokracji w Polsce. Pod Sejmem gromadzą się ludzie, protestując przeciwko likwidacji niezależnego sądownictwa.

Świat szeroki pisze już o karze nałożonej na stację telewizyjną TVN 24. Pisze o tym Washington Times, pisze Reuters, informował także o tym wydarzeniu FOX News i inne sieci telewizyjne.

Krytycznie o nałożonej karze karze pisała nawet prasa turecka zależna od reżimu Erdogana.

Nie spodziewamy się niczego ciekawego, po expose tak zwanego premiera Mateusza Morawieckiego. Natomiast przed sądem europejskim trwa rozprawa w sprawie Puszczy Białowieskiej.

W Polsce cały szereg wypowiedzi kretyńskich. Wybija się Marek Jurek, który twierdzi, że Europa powinna uczyć się od Polski. Morawiecki nie poprawi stosunków z Unią Europejską, gdyż nie posiada żadnego merytorycznego argumentu. W Polsce rodzą się faszystowskie nastroje, likwidowana jest demokracja, niszczone są media, o czym świadczy kara nałożona na TVN 24.

Europa doskonale wie, kto naprawdę jest władcą w Polsce, że Morawiecki jest tylko kukiełką w rekach prezesa PiS, nie miał żadnego wpływu na kształt swojego rządu.  W expose opowie bajkę o ekonomii i nowym otwarciu, w stosunkach z Unią Europejską. Polska jest dzisiaj na marginesie Unii. Wdziękiem nie da się przykryć łamania konstytucji.

Foto: 300polityka

Wideo: @Platforma News

 

 

2 Komentarze

  1. Morawiecki w expose kazał myśleć o wzajemnej serdeczności, bo Bóg się rodzi…. Więc zamknijcie mordy kanalie! Teraz jest dobry policjant….

  2. Knypek to intrygant, wie jak zachachmęcić by wyszło na jego. Oczywiście zmiana rządu (wymiana kukiełek! bankiera zamiast brochy) to skierowanie uwagi w inna stronę…nie na demontaż sędziowskich stanowisk i obsadzanie swoimi pisiorkami.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: