Fakty o Faktach, część 2, Morawieckiemu, bliżej do kryminału, niż na salony

4
507

W drugie części zastanawiamy się jakim premier będzie Mateusz Morawicki, czy bliżej mu na salony, czy do więziennej celi?

W żadnym normalnym kraju nie byłoby możliwe, aby wysoki urzędnik państwowy, zarabiał na  posiadanych akcjach,  w wyniku decyzji przez siebie podejmowanych, a tak było w przypadku Morawickiego, ktory posiada, co przyznał w swoim oświadczeniu majątkowym spoty pakiet akcji banku Santander. Morawiecki załatwił mu zwolnienie podatkowe, mimo negatywnej opinii Narodowego Banku Polskiego. Martha Stewart została w USA ukarana za przewinienie znacznie mniejsze, niż wyczyny Morawieckiego.

Nie rozumiem, dlaczego sprawa ta nie jest dobitniej poruszana przez media. Czy po ukaraniu stacji TVN 24, za dobry, obiektywny przekaz, dziennikarze wolą nie podstakakiwać?

Morawiecki jest ekonomicznym bajkopisarzem.

Od siebie dodam, co ogladałem rzecz jasna po nagraniu już audycji.

Trudno opisać pokłady hipokryzji, kiedy nowy premier przysięga na Konstytucję. Dzieje się to w momencie, kiedy Senat rozpoczyna prace nad likwidacją trójpodziału władzy w Polsce. Zbiera się na wymioty.

Zapraszamy!

Foto: WP Wiadomości

4 Komentarze

  1. “Konstytuta prostytuta” – biorą całymi garściami, z najbardziej nieudanego okresu międzywojennej historii Polski.

  2. Mateuszek oczarował prezesa i pewnie będzie miał więcej swobody niż becia, ale nie czarujmy się to prezio rozdaje karty. Bankster ma wielu wrogów w pis i to jest najlepsze bo jaro może ustawiać jednych przeciwko drugim, a to uwielbia. Na arenie międzynarodowej i w gospodarce, wbrew przewidywaniom wcale nie będzie lepiej, mateuszek jest jak słoń w składzie porcelany, może i kuma więcej niż matka Polka becia, ale ma mentalność pisowca.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: