Gwiazdy o proteście Kayah i Nosowskiej – Zapendowska, Farna, Panasewicz, Gwit …

0
316

W Polsce Jacek Kurski doprowadził do zamieszania w środowisku muzycznym, związnym z powstaniem czarnej listy prezesa TVP Jacka Kurskiego: portal Wirtualne Media poinformował, że Telewizja Polska nie zgodziła się na udział Kayah w specjalnym koncercie z okazji 50-lecia działalności artystycznej Maryli Rodowicz, który ma się odbyć podczas Festiwalu w Opolu.

Kurski nie lubi Kayah. Patrząc na wpisy sympatyzujące z PiS przeczytać można iż Kayah dopuszcza się licznych zbrodni. Lita poniżej. Spodziewamy się, że w Opolu wystąpi gwiazd znacznie mniej. Najgorszy scenariusz dla PiS to taki, że z braku laku Jacek Kurski sam będzie musiał zaśpiewać. Przypomnijmy, że w roku ubiegłym Kurski został w Opolu wygwizdany przez publiczność. Żadne wzmacniacze nie były w stanie zagłuszyć gwizdów publiczności.

Oczywiście Kurski ma rację. Śpiewanie „po co” może prowadzić do powstawania niebezpiecznych pytań. Wiadomo zaś, że artysta w świecie PiS nie żyje „po co” , tylko po to, aby wyrażać zachwyt nad działaniami prezesa Jarosława Kaczyńskiego, Jojo Brudzińskiego i Pani Broszki rzecz jasna.

Foto: Tuba.FM – Tuba.pl

Wideo: przeAmbitni

  1. Propaguje żydowską, romską, bałkańską i inną nie-Polską muzykę,
  2. Zawsze mówi co myśli,
  3. Angażuje się w marsze KOD
  4. Odważnie wypowiada się na temat obecnej władzy,
  5. Stoi murem za polskimi kobietami,
  6. Nie śpiewa pieśni patriotycznych tylko jakieś tam „Po co”,
  7. Nie wspiera swoją osobą telewizji śniadaniowej,
  8. Wystąpiła na „Paszportach polityki” w TVN.

 

 

 

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: