Herszt bandy pozostanie ten sam

4
351

Media od kilku godzin, żyją, poniedziałkowym, wieczornym spotkaniem partyjnych liderów  w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości i możliwością zmiany na stanowisku premiera. Beatę Szydło ponoć miałby zastąpić Mateusz Morawiecki. Przyznam się szczerze, iż w ogóle nie interesują mnie personalne zmiany na szczytach mafii rządzącej w Polsce.  Wszyscy ci ludzie dokonali demontażu demokratycznego ustroju Polski. Lista ich grzechów jest długa.  Nie ma sensu jej tutaj powtarzać. Kiedyś, dla przeciętnego mieszkańca  Chicago nie miało znaczenia, czy Al’Capone ostatecznie wygra gangsterski pojedynek z Earlem Wojciechowskim. Niezależnie od wyniku tego pojedynku, wygranej Al’Capone, miastem i tak rządzili gangsterzy. Z której są mafii, nie miało już takiego znaczenia.

Rządy Al Capone w Chicago, miały swoje dobre strony. Wówczas to, dobrze zorganizowana mniejszość, wywodzącą się z religijnych fundamentalistów, wprowadziła prohibicję. Dzięki gangsterom w Chicago, można było się spokojnie napić,  co dla wielu Polonusów miało  spore znaczenie.  Dzięki gangsterom spożycie alkoholu, w Chicago nigdy nie było tak duże jak w czasach prohibicji.  Religijni fundamentaliści zawsze oznaczali kłopoty i zło.

Pozbawiony politycznego zaplecza, Mateusz Morawiecki, będzie posłusznym wykonawcą woli Jarosława Kaczyńskiego, który i tak, w przyszłości powinien odpowiadać za sprawstwo kierownicze, niech nie łudzi się, iż to, że jest tylko szeregowym posłem uchroni go od odpowiedzialności karnej.

Nominacja Morawieckiego niczego nie zmieni.  Nadal Tadeusz Rydzyk, obywatel nie pełniący żadnych funkcji państwowych, będzie jedną z najważniejszych osób w państwie. Nadal Zbigniew Ziobro pozostanie człowiekiem z ogromną władzą, będzie mógł niszczyć obywateli, którzy  nie spodobają się władzy. Wieść gminna niesie, że Rydzyk, ten rozbiórca państwa polskiego, nie zgodził się na dymisję Szyszki i Macierewicza, gdyż Rydzyk, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności, jest jedną z najważniejszych postaci, w chorym państwie polskim.

Mateusz Morawiecki nie tak dawno gościł w Chicago. Dał się poznać jako zwyczajny, pospolity kłamca,  do tego nacjonalista, opowiadający o swoich związkach z lokalnymi, polonijnymi  organizacjami, nawiązującymi do ideologii faszystowskiej.

Morawiecki może zostać premierem, będzie udawał bardziej światłego, trochę takiego zblazowanego Europejczyka.  Nie dajcie się na to nabrać. Będzie on posłusznym wykonawcą woli czołowego polskiego gangstera politycznego, faktycznego dyktatora Polski, czyli Jarosława Kaczyńskiego. Morawiecki będzie tylko narzędziem, w rekach tego chorego z nienawiści narcyza.

Nadal obserwować będziemy skok na państwową kasę.

Dobrze, że na tę dyskusję o zmianach w rządzie nie dali się nabrać politycy PO i zorganizowali w Sejmie konferencję prasową o kolejnych milionach przeznaczonych na partyjną propagandę, za pośrednictwem spółki „Solvere”, założonej przez rzutkich współpracowników Beaty Szydło. Pieniądze publiczne, to środki dla PiS i nic tego nie zmieni, żaden Morawiecki.Pisowska machina nadal przywłaszcza sobie państwowe fundusze.  W Polsce nadal trwa ponad 600 spraw przeciw uczestnikom pokojowych manifestacji.   Czy Morawiecki to zmieni? Oczywiście, że nie. Naszym zdaniem jest odesłanie tej pisowskiej mafii na śmietnik historii.

Teraz okazuje się, że Morawiecki pozostanie wicepremierem, a Szydło nadal pozostanie premierem. Prezydent Duda wygłosił pełne górnolotnych frazesów orędzie do narodu. i nic z tego, jednak Morawiecki

Andrzej Jarmakowski

Wideo: ,Platforma News

Foto: WP Wiadomości

 

 

4 Komentarze

  1. Mimo, że demonstracje i tak nie mogą zbyt wiele pomóc w zmianie sytuacji w Polsce, to tylko tak, dla wiadomości, podaję, że w rocznicę zamordowania Prezydenta Gabriela Narutowicza, odbędą się w całej Polsce demonstracje przeciwko odradzaniu się faszyzmu i szerzeniu nienawiści.
    Obecność wszystkich, którzy są za tym, aby Polska pozostała demokratyczna i tolerancyjna jest DNIA 16 GRUDNIA 2017 jak najbardziej pożądana! Więcej informacji w internecie.

  2. Zmiana manekinów (pacynek albo kukła, marionetka, mięczak, pionek, pomiotło, popychadło, słabeusz, figurant, pałuba) oczywiście niczego nie zmieni. PS. Panie A.J -proszę poprawić datę, bo wychodzi maj 2017 r.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: