ISIS Droga do Radykalizmu

0
231

„ISIS: droga do radykalizmu” to wykorzystujący wiele nieznanych materiałów dokument o funkcjonowaniu Państwa Islamskiego – najgroźniejszej obecnie organizacji terrorystycznej. Obie jego części wyemitujemy we wtorek 4 lipca o godzinie 20.40 (CDT – Chicago) i 21.40 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra. Zapraszamy!

Państwo Islamskie, powstałe w 2006 roku jako tzw. Islamskie Państwo w Iraku, jest najgroźniejszą organizacją terrorystyczną świata. Mimo zmasowanych działań światowych mocarstw, które mają powstrzymać jego rozwój, ISIS wciąż znajduje chętnych do walki w jej szeregach. Dokonuje również kolejnych ataków, jak te w Paryżu czy w Londynie. Każdego roku z rąk jej bojowników giną tysiące ludzi na całym świecie.

Dokument „ISIS: droga do radykalizmu” jest niezwykłym i poruszającym filmem o tej organizacji. Pokazuje, w jaki sposób rekrutowani są kolejni członkowie i jakimi sposobami dokonuje się kolejnych zamachów. Dzięki wypowiedziom ekspertów i specjalistów od terroryzmu widzowie dowiedzą się, jak działalność Państwa Islamskiego wpływa na życie wielu ludzi. Na ten dwuczęściowy dokument poruszający problem, z jakim zmaga się współczesny świat zapraszamy do ITVN Extra!

Więcej informacji na itvnextra.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: